Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Test >> Uspory.cz - peníze

Aktuality

Uspory.cz - peníze

27. 2. 2012 Test

Finanční server uspory.cz Vám již od roku 2010 poskytuje nezávislé srovnání hned několika finančních produktů. Většinu z těchto produktů si navíc můžete ihned objednat online nebo Vám s výběrem pomohou naši finanční specialisté. Obsah serveru uspory.cz se pro Vás neustále snažíme doplňovat informacemi o novinkách na trhu a nabídku stále rozšiřujeme o nové produkty.

Od nového roku 2012 získáte díky serveru uspory.cz ještě větší přehled a budete se snadněji a lépe orientovat v osobních financích. Navíc jsme pro Vás připravili novou kategorii s názvem Peníze. Zde naleznete srovnání hned čtyř produktů a to včetně podrobných informacích:

  • Půjčky – Nabízíme Vám srovnání několika bankovních i nebankovních úvěrových produktů a možnost o půjčku zažádat online. Širokou paletu půjček nyní nově doplňuje Aukce, kde naleznete půjčky nabízené přímo občany.
  • Spořicí účty – Další z novinek, které se objevily v novém roce 2012 na uspory.cz. Právě zde si můžete díky srovnání jednotlivých spořicích účtů vybrat ten s nejvyšší úrokovou mírou. Díky spořicímu účtu získáte výhodnější zhodnocení vložených prostředků, než je tomu u běžných účtů.
  • Kreditní karty – Stále oblíbenější platební prostředek nejen ve světě, ale i v České republice, kde rok od roku stoupá podíl plateb uskutečněných jejich prostřednictvím. Podívejte se s námi, jaké výhody a slevy můžete ke kreditní kartě získat.
  • Hypotéky – Renovujete dům nebo jste se rozhodli investovat do koupě vlastní nemovitosti? Pomůžeme Vám najít nejlevnější hypotéku právě pro Vás. Vše snadno a rychle.

Nová kategorie Peníze je nyní již plně funkční. Věříme, že nový vzhled Vám pomůže vybrat ten pravý finanční produkt, který hledáte.

Více informací pro Vás

Do nového roku pro Vás máme ještě jednu novinku. Spouštíme nový blog o osobních financích, kde Vás budeme pravidelně informovat o finančních produktech, slevových a jiných akcích našich partnerů, ale i o novinkách a aktuální situaci na finančním trhu.

Hodnocení článku:

Podobné články