Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Zdraví >> Slevy na romantické pobyty pro dva
Aktuality

Slevy na romantické pobyty pro dva

6. 6. 2016 Zdraví Vybrat vhodné místo a program pro romantickou večeři ve dvou či zamilovaný víkend strávený s milovanou osobou může být ošemetná záležitost, hlavně v případě, kdy nechcete, aby vás zruinoval. Nadějí pro vaši peněženku mohou být slevové portály, které velmi často nabízejí právě tematické zážitkové víkendy či jednorázové pobyty speciálně pro zamilované páry. Připomeňte si výhody těchto nabídek.

 

Jsou přímo zaměřené pro páry

Restaurace a další podniky nabízející večeře a pobyty pro dva vymýšlí program tak, aby vyhovoval všeobecným představám o romanticky strávených chvilkách s drahou polovičkou. Resorty nabízejí často společné masáže, pobyt ve vířivce se sklenkou sektu, večeři při svíčkách a další aktivity.

Hledáte romantický pobyt pro příjemně strávené chvíle se svou polovičkou? Podívejte se na aktuální slevové nabídky na Úspory. cz, kde si veberete ze spousty nápadů na letní dovolenou. 

Atraktivní místa

Romantiku nejlépe navnadí příjemné prostředí. Výhled na jezero při západu slunce, majestátní hory v odrazu sklenek vína nebo teplý letní večer při společném obědě na zámku  – takové chvíle si vyloženě říkají o polibek. Nabídky na romantický víkend pro dva s tím počítají, a proto si můžete být jisti, že zážitek z prostředí bude v tomto případě stoprocentní.

Vše potřebné je v ceně

Pobyt, doprovodný program, večeři, sekt a něco k zakousnutí téměř vždy dostanete v ceně, která často nepřekročí 3000 Kč. Ubytování je řešeno velkou společnou postelí a pokoje jsou vybírány tak, aby výhled stál za to. Další přání vám splní personál, a když budete vybírat pozorně, najdete i zážitkové víkendy se slevou na veškeré aktivity, které resorty nabízejí.

Je to zážitek

Češi jsou v těchto tématech velmi konzervativní a vyjet na romantický víkend u nás není příliš časté. To je vaše výhoda – takovou akcí svou milovanou polovičku rozhodně překvapíte! Můžete nenápadně vyzvídat, co by partnerovi či partnerce udělalo největší radost. Pokud miluje romantické příběhy, zámek či hrad je jasnou volbou. Miluje-li zdravý a čerstvý vzduch, pobyt v horách rozhodně nezklame. Experimentujte a dokažte, jak vám na něm či ní záleží.

Štítky: krása a zdraví | pobyty pro dva | romantický víkend | slevové portály | víkendový pobyt | zdraví |

Hodnocení článku:

Podobné články

Jak si vybrat klimatizaci, která opravdu funguje

13. 7. 2016

Letní horka jsou tady a snad i ten, kdo ji dosud nemá, občas zatouží po klimatizaci. Jak si vybrat klimatizační zařízení do bytu a přitom si domů nedonést nefunkční a hlučnou „potvoru“. Máme pro vás několik tipů.

Celá aktualita

Dietní potraviny, které nejsou dietní - část první

21. 5. 2016

Možná se snažíte shodit nějaké to kilo. Možná jste na internetu narazili na spoustu zaručeně účinných přípravků a náhražek stravy, které by vás měly nadbytečné váhy zbavit. Možná chcete změnit svůj jídelníček na zdravější a ulevit tak organismu od všech těch chemických koktejlů v potravinách. A možná prostě chcete žít vitálně.

Celá aktualita

Akupunktura: Účinná metoda nebo pouhé placebo?

7. 5. 2016

Západní medicína mívá sklon ohrnovat nos nad tradičními a alternativními východními léčebnými metodami. Nejsou dostatečně vědecky prozkoumané a ověřené, jejich výsledky jsou nejisté. Východní medicína však její požehnání nepotřebuje. Provádí se stovky i tisíce let a věří ji miliony lidí po celém světě.

Celá aktualita

Superpotraviny nemusí být exotického původu, najdeme je i u nás

30. 4. 2016

Tzv. Superpotraviny se stávají fenoménem zdravé výživy. Super proto, že obsahují ohromné množství antioxidantů, enzymů, vitamínů, minerálů a dalších důležitých živin. Superpotraviny však nemusí vždy mít cizokrajný původ, najdeme je i u nás doma v Česku.

Celá aktualita

Největší překážka ke štíhlejší postavě? Nezdravé leč lákavé pochoutky

15. 4. 2016

Přibrali jste. Zrcadlo a náhle těsné oblečení nelže. Cítíte se často unavení, podráždění a bez energie. Už vás nebaví držet diety, a proto se rozhodnete pro trvalou změnu jídelníčku. Zásobíte se zdravými a čerstvými potravinami. Posledním krokem je naučit se odolávat oblíbeným nezdravým pochoutkám.

Celá aktualita

Světový den zdraví: Tématem pro rok 2016 prevence a léčba cukrovky

2. 4. 2016

V rámci OSN byla 7. dubna 1948 založena Světová zdravotnická organizace, jejíž náplní je koordinace aktivit v oblasti mezinárodního veřejného zdraví. Na její počest se každoročně v tento den slaví Světový den zdraví na zvolené téma. Pro letošní rok se hlavním tématem stala prevence a léčba cukrovky.

Celá aktualita

Nemohu přestat kouřit, ztloustl(a) bych

18. 3. 2016

Přesně takto zní častá odpověď kuřáků na otázku, proč nepřestanou kouřit. Je to výmluva nebo má kouření na tělesnou váhu opravdu velký vliv? Jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu. Podívejme se blíže na to, jak moc kouření váhu ovlivňuje, a zda se ze štíhlého kuřáka může stát obézní nekuřák.

Celá aktualita

10 důvodů, proč by borůvky neměly chybět v jídelníčku

10. 2. 2016

Drobné, tmavě modré bobule borůvek jsou nejen sladké a šťavnaté, ale zároveň velice zdravé. Až tak zdravé, že jsou považovány za “superpotravinu”obsahující ohromné množství různých účinných látek, jež prokazatelně prospívají lidskému zdraví. Je velká škoda, že si lidé dopřávají borůvek jen v omezené míře.

Celá aktualita

1 2 3 »