Poptávka

Jaké jsou výhody online poptávek?

Potřebuje dodat řešení, či nějakou službu za předpokladu, že za své peníze dostanete tu nejvyšší možnou kvalitu? Nechce se vám zdlouhavě kontaktovat desítky dodavatelů? Zkuste využít poptávkový online systém na Úspory.cz. Vybereme za vás ověřené dodavatele a zdarma jim rozešleme vaši poptávku. Hlavní výhodou je primárně úspora vašeho času a vašich peněz, která v celkovém průměru dosahuje až 30 % nákladů. Zadání poptávky je zcela zdarma a k ničemu vás nezavazuje, takže nepodstupujete žádné riziko.

Jak zadat poptávku

Při zadávání poptávky je maximálně důležité efektivně popsat váš požadavek. Z technického pohledu provedení je pak už všechno velmi a intuitivní. Pamatujte, že kvalitní nabídky od dodavatelů obdržíte jen tehdy, pokud jim dodáte kvalitní zadání. K dispozici vám jsou také šablony na nejčastěji poptávané produkty, které usnadní zadání poptávky. Díky nim budete přesně vědět, na jaké parametry při popisu nezapomenout.

Jak vybrat správného dodavatele?

Mezi nejdůležitější parametry správného výběru patří jednoznačně ověřit si dodavatele v obchodním rejstříku. Důležitá je i informace o tom, zda některý z jejích jednatelů nepůsobí nebo nepůsobil ve firmě, která je v úpadku nebo také zanikla. Na kvalitu nabídky také poukazuje například gramaticky a formálně správná, profesionální odpověď, ale i přehledné a moderní internetové stránky dodavatele a jeho celková prezentace. Na škodu také nikdy není projít si i reference na daného dodavatele.

Jak probíhá zpracování poptávky?

Poptávka, kterou zadáte je ihned po jejím odeslání předána ke zpracování. Následný proces zpracování poptávky je nasnadě - každá poptávka projde prověřovacím kolem, případně se doplní o některé chybějící údaje a rozešle relevantním dodavatelům. O úspěšném rozeslání poptávky obdržíte SMS notifikaci a zároveň vám zašleme na email seznam dodavatelů, kterým byla vaše poptávka předána.

Více o poptávce