Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Návody >> Půjčky před výplatou

Půjčky před výplatou

Jaké jsou hlavní výhody Půjček před výplatou?

Mnoho lidí se v současné nelehké ekonomické situaci nachází doslova na prahu finanční nouze. Výplaty jsou malé a nezvyšují se, ale ceny snad úplně všeho rostou. Často se tak stává, že se před výplatou ocitnete v bodu, kdy dojde i suché pečivo a nemáte zkrátka ani korunu. Krátkodobé půjčky tak mohou vyřešit na stanovený počet dnů do výplaty příjemnou finanční náplast na bolavé rány. Výhodou je že výše těchto půjček je limitována, zpravidla do částky, pohybující se kolem 10 000 Kč, takže byste měli být vždy schopni splatit půjčenou částku do smluveného limitu, obvykle maximálně 30 dnů. Mezi výhody také patří množství bonusových akcí, které poskytovatelů půjček před výplatou dávají často automaticky k prvnímu úvěru, který s od nich berete – například vám odpustí úroky.

Co když nestihnete půjčku splatit včas?

Může se to stát, jsou prostě situace, kdy bude negativně ovlivněna vaše schopnost půjčku včas splatit. V případě, že nebudete schopni dodržet termín splacení, spojte se vždy přednostně se zákaznickým centrem poskytovatele půjčky a domluvte se na dalším postupu. Všichni naši partneři jsou solidní společnosti, takže pokud například čekáte na proplacení nějaké částky o níž víte, že vám ji protistrana již odeslala, ale stále je ještě v procesu bankovního přeposílání a dojde pravděpodobně s krátkým zpožděním, měla vy drtivá většina poskytovatelů půjček před výplatou bezplatně o nějaký ten den vaši splátku odložit. Pro dlouhodobější odklady mají společnosti již zpoplatněné tarify.

Je při žádosti o krátkodobou půjčku nutné předkládat nějaké osobní doklady?

Rychlost vyřízení půjčky a poskytnutí peněz je pro většinu žadatelů klíčová. U půjčky před výplatou nemusíte dojíždět na pobočky či do kanceláře a nemusíte ani zbytečně předkládat osobní doklady. Vše je totiž realizováno přes internet a telefon. Vyřídit si půjčku před výplatou je velice snadné. Stačí vyplnit online formulář, kde vyplníte své osobní údaje, vyberete si výši půjčky a dobu splácení a odešlete. Vše je následně ihned zpracováno a vy již za pár minut víte výsledek posouzení vaší žádosti. V případě schválení je jsou vám pak peníze ihned převedeny na bankovní účet. Nemusíte tedy nic skenovat, kopírovat ani odesílat. Zpravidla jen stačí, poskytnout číslo občanského průkazu, eventuálně IČO, pokud jste podnikatelem a případně datum narození.

Více o půjčkách před výplatou