Slevy

Jak fungují hromadné slevy?

V České republice působí ke třem stům nejrůznějších slevových portálů, které nabízí slevy v oblasti kultury, zábavy, gurmánských zážitků, kosmetiky a zdraví, módy a životního stylu, cestování, služeb i zboží. Za výhodné ceny se slevou až 90 procent lze zakoupit například vstupenky na zajímavá divadelní představení, uvolňující a relaxační masáže, kosmetické procedury, pobyty i celé dovolené u nás a v zahraničí či večeře ve vyhlášených restauracích.

Jednotlivých portálů je příliš mnoho a jejich projíždění je časové náročné. Slevové nabídky pouze od ověřených slevových portálů si nyní snadno a během chvilky prohlédnete na našich stránkách Úspory.cz. Stačí si zvolit konkrétní město či oblast a typ slevy, který vás zajímá.

Jak si mohu zakoupit slevový voucher?

Proces zakoupení je velmi jednoduchý. Stačí si vybrat konkrétní nabídku a kliknout přímo na ní. V tuto chvíli budete během pár sekund přesměrováni na slevový portál, který danou slevu nabízí. Zde kliknete na tlačítko “KOUPIT”. Dle pokynů vyplníte údaje o sobě (jméno, příjmení, e-mail, telefon, apod.). Slevu je zpravidla možné uhradit bankovní převodem, kreditní kartou, přes PayPal i hotově. Záleží tedy pouze na Vás, které z nabízených možností dáte přednost.

Mohu slevový voucher zaplatit kartou?

Ano. Platba kartou je nejrychlejším a zároveň nejbezpečnějším způsobem on-line platby. Úhrada slevy proběhne okamžitě, a voucher tak do svého e-mailu obdržíte během pár sekund. Slevy na Úsporách.cz spolupracují pouze s ověřeným slevovými portály v České republice.

Lze slevový voucher zaplatit bankovním převodem?

Opět ano. V případě, že nejste vlastníkem platební karty nebo ji z nějakého důvodu nechcete používat k internetovým platbám, můžete slevu uhradit prostřednictvím bankovního převodu. Slevový voucher však obdržíte až v momentě připsání platby na účet obchodníka, což může trvat 1 až 3 dny.

Je možné zaplatit slevu v hotovosti?

Ano, ale u pouze u některých slevových portálů. Možnost placení hotově nabízí pouze některé slevové portály. V takovém případě je nutné osobně navštívit adresu uvedenou na webových stránkách portálu. Po uhrazení slevy obdržíte slevový voucher. Z logických důvodu je tato možnost méně využívaná než platby kartou či převodem. Platba v hotovosti je vhodná spíše pro ty, kteří se pohybují v blízkosti sídla vybraného portálu.

Jak slevu aktivuji?

Podmínkou pro aktivaci vybrané slevy je zakoupení voucherů požadovaným minimálním počtem zákazníků. Pokud se tak nestane, sleva nebude aktivována a vám nebudou peníze z bankovního účtu strženy nebo vám budou vráceny. Máte-li o výhodnou nabídku opravdu velký zájem, doporučte ji také svým přátelům například na Facebooku či Twitteru. Šance, že bude sleva aktivována, se tak zvýší.

K čemu slouží slevový voucher?

Po uhrazení slevy obdržíte voucher. Jedná se o platný doklad o vybrané slevě, který je zpravidla nutné vytisknout. Nezapomeňte, že každý slevový voucher má omezenou dobu platnosti. Propadlý voucher již není možné využít. Proto si nezapomeňte zakoupenu služby s předstihem rezervovat (pobyt, večeře, kadeřnice, masáž, apod.). Na místě poté voucher předložíte. Některým poskytovatelům slev stačí ukázat voucher v e-mailu, doklad o zaplacení či sdělení čísla slevy, který najdete na voucheru.

Jak získám pravidelný přehled o aktuálních slevách?

Chcete-li být pravidelně informováni o slevách ve Vašem městě, stačí vyplnit Váš e-mail na stránkách Úspory.cz a zadat konkrétní město (např. Praha, Brno, České Budějovice a další). Každý den od nás obdržíte přehled nejzajímavějších slev. Z odběru máte právo se kdykoliv odhlásit. Vaše kontaktní údaje samozřejmě nebudeme poskytovat žádným třetím stranám.

Přejít na slevy