Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

Jedním z nejznámějších alternativních dodavatelů plynu a elektrické energie na území České republiky je BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. Tato společnost má poměrně hlubokou historii, jelikož vznikla již v roce 2005. Stalo se tak na základě zákona č. 458/2000 Sb. Ten pojednává o podmínkách podnikání a také o výkonu státní správy v energetické oblasti. Společnost mohla vzniknout mimo jiné i díky liberalizaci na tuzemském trhu v oblasti dodávek plynu a elektrické energie.

Odběratelé BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

Společnost BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. funguje jako dodavatel energie nejen domácnostem, ale i malým a středním podnikům. V současnosti funguje tato společnost jako jeden z mnoha alternativních dodavatelů energie pro tuzemské odběratele. Celkovým objemem dodávek patří BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. k větším společnostem. Jen pro porovnání je možné uvést fakt, že BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. dodávala v roce 2011 elektřinu celkem 28 600 malým a středním firmám. Mezi zákazníky patřilo v tomto roce i celkem 152 000 domácností. U dodávek plynu se může tato společnost pochlubit celkem více než 60 000 zákazníky.

Úspora za energii u BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

Cena energií u BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. je rozhodně velmi solidní a za nízké sumy není problém koupit elektrickou energii i plyn. Mnohdy může dosahovat celková cena až o 10% méně oproti jiným dodavatelům. Pokud se podíváte na bezplatný spolehlivý porovnávač cen na uspory.cz, pak tento fakt bud jednoznačný.

Nízká cena energie u BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

Poměrně nízkou cenu energie může nabídnout společnost BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. hlavně díky několika základním faktorům. Tím nejhlavnějším je fakt, že disponuje nízkými náklady. Na základě tohoto faktu může jít tato společnost s cenou energie hodně dolů, což je pro koncového zákazníka naprosto optimální. Samozřejmostí jsou u BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. i docela nízké marže, což se na celkové ceně energie taktéž pozitivně projeví. Již při porovnání na uspory.cz toto stoprocentně zjistíte.

Chci platit méně za plyn