Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> LAMA ENERGY a.s.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

LAMA ENERGY a.s.

Velmi aktivní společností v oblasti dodávek elektrické energie a plynu je bezesporu LAMA ENERGY a.s. tato společnost se v roce 2014 Jedná se o naftařskou společnost, jež je aktivní nejen na území České republiky, ale i v mnoha dalších státech. V České republice se LAMA ENERGY a.s. zabývá zejména vyhledáváním, průzkumem a také těžbou ložisek ropy a zemního plynu. Jedná se ale především o firmu, jejímž hlavním předmětem podnikání je obchodování se zemním plynem a elektrickou energií. Oba dva typy energie tato společnost distribuje koncovým zákazníkům.

Historie LAMA INVESTMENTS a.s.

Obchodování se zemním plynem je pro společnost LAMA ENERGY a.s. na prvním místě, o čemž hovoří pochopitelně i fakt, že jej dodává již od roku 2009, a to jak firmám a velkým společnostem, tak i domácnostem. Samotná existence společnosti se ale datuje již od roku 2007, kdy zahájila své působení v České republice pod názvem LAMA INVESTMENTS a.s.. Za tuto dobu si stihla LAMA ENERGY a.s. vybudovat velmi silnou pozici a pestré portfolio zákazníků. S dodávkami elektrické energie začala tato společnosti až v roce 2011.

Dokonalá péče o klienty

Jednou z hlavních devíz společnosti LAMA ENERGY a.s. je bezesporu péče o klienty. Ti mají k dispozici jednak spousty různých možností tarifů a řešení objednávek elektrické energie a plynu a jednak také některé další záležitosti týkající se dodávek energií. Jestliže se budete chtít podívat jak na tyto služby, tak i na samotné ceny dodávek elektrické energie a plynu, pak budete mít jedinečnou šanci si všechno zjistit na webu uspory.cz.

Porovnání cen energie se vyplatí

I když se rozhodnete třeba pro tuto společnost, určitě není od věci porovnat si komplexně ceny energií u několika dalších konkurenčních firem. Na webu uspory.cz budete mít tuto možnost se vším všudy a nebude tak problém najít opravdu nejvýhodnější ceny energie na trhu. Díky tomuto tak budete mít jistotu v tom, že bez větších problémů získáte ideální ceny za dodávky konkrétního množství energie.

Chci platit méně za plyn