Úspory.cz >> Generali pojišťovna - pojištění online

Bezpečí, jistota a pojištění nemusí stát velké jmění

Generali pojišťovna - pojištění online

Jednou z nejstarších pojišťoven nejen na evropském kontinentu, ale i u nás je Generali pojišťovna. Tato společnost působí v Evropě již od roku 1920, což platí i pro Československo, kde působila Generali před válkou také. Na naše území se Generali vrátila až v roce 1993 se vznikem samostatné České republiky. Momentálně nabízí Generali pojišťovna pojištění online v mnoha různých variantách, které si zájemci o pojištění vybírají sami dle své vlastní libosti. K dispozici je těchto pojistek poměrně hodně a prakticky všechny stojí zato. Buďme ale konkrétnější a podívejme se na možnosti pojištění online u Generali pojišťovny. O tom, že jsou tyto možnosti pestré, se následně přesvědčíme.

Pohodlné online pojištění u Generali

Online pojištění u Generali je maximálně pohodlné, jelikož si jej můžete uzavřít klidně v online podobě. Učinit tak můžete klidně na webu uspory.cz, kde si pojistku napřed porovnáte i s jinými poskytovateli. Budete tak mít ihned jasno v tom, které pojištění pro vás bude představovat nejideálnější variantu, a to jak cenově, tak i kvalitativně a rozsahově. Pojistky se v mnohých detailech liší, takže je zapotřebí opravdu pečlivě porovnávat a snažit se najít tu nejvhodnější.

Porovnání pojištění není složité

Vysokou úsporu na pojištění může přinést pouze kvalitní a spolehlivé porovnání pojistek na profesionálně laděném webu. Uspory.cz toto všechno nabízejí ve velmi zajímavé podobě. Je jen na vás samotných, jakým způsobem se k porovnání pojištění postavíte. Generali pojišťovna pojištění online nabízí sice levně, nicméně i tak je zapotřebí srovnávat a hledat nejvhodnější cenové relace, které budou pochopitelně nejnižší.

Chci levnější povinné ručení Chci levnější havarijní pojištění

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.