Úspory.cz >> Povinné ručení - Generali pojišťovna

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Povinné ručení - Generali pojišťovna

Povinné ručení je jedním z nejdůležitějších pojištění. Motoristou je dnes už fakticky každý člověk, takže jde o pojistku, již musíme mít uzavřenou všichni bez rozdílu pohlaví anebo věku. Rozhodně stojí zato ale najít pojišťovnu, která je jednou z nejsilnějších na trhu a umí nabídnout pojištění komplexního charakteru se vším všudy. Výbornou volbou je pro povinné ručení Generali pojišťovna. Tato společnost dokáže svým klientům nabídnout opravdu zajímavé druhy povinného ručení, které v sobě skrývá i celou řadu bonusů a služeb navíc, které byste jinde třeba nedostali.

Varianty povinného ručení u Generali

Generali poskytuje povinné ručení v celkem třech základních variantách. U prvního z těchto provedení pojistky jsou jen základní limity a také základní rozsah asistenčních služeb. Druhá variace je již mnohem benevolentnější a poskytuje větší pojistnou ochranu. Jsou v ní zahrnuty dvojnásobné limity a také mnohem komplexněji řešené asistenční služby. Pokud zvolíte nejvyšší variantu, budete samozřejmě kryti v maximálním možném měřítku a limity pojištění budou stanoveny až na 100 000 000 korun. V ceně budete mít i komplexní asistenční služby včetně asistenčního vozidla v případě, že již váš automobil nebude schopen dalšího provozu.

Porovnání povinného ručení samozřejmostí

I přesto, že vám povinné ručení Generali pojišťovna nabízí výhodně, je zapotřebí porovnávat jednotlivé pojistky u několika ostatních společností. Díky porovnání pojistek se tak dostanete až do situace, kdy budete moci bez větších problémů dojít k závěru, že vaše pojistka je tou absolutně nejvýhodnější na trhu. Porovnání dnes naštěstí nemusíte řešit sami, ale stačí jen navštívit internetové stránky uspory.cz a porovnat si pojistky tady. Budete to mít bezplatné a doslova expresní.

Chci levnější povinné ručení