Úspory.cz >> Hypotéky >> Hypotéka České spořitelny

Hypotéka od České spořitelny

Rozumná investice do budoucna Chci výhodnou hypotéku
Hypotéka České spořitelny

Úrok od 2,29 % p.a.

Vlastnosti hypotéky
 • Výhodné startovací podmínky
 • Až do 90 % hodnoty nemovitosti
 • Při refinancování z jiné banky garance úrokové sazby až rok předem
Výhody
 • Bez poplatku za vyřízení a správu
 • Možnost změnit či přerušit splátky
 • Financování i družstevních bytů
Podmínky získání
 • Žadatel starší 18 let
 • Nutnost doložení příjmu
 • Zastavená nemovitost na území ČR

Výhodná hypotéka od České spořitelny

Česká spořitelna nabízí hezké bydlení, pohodový život a rozumnou investici do budoucna. Sjednejte si hypoteční úvěr s Českou spořitelnou a získejte řadu výhod. Jako např. garanci úrokové sazby na 30 dní a jakkýkoliv růst úrokové sazby od vystavení nabídky do podpisu se vás nedotkne.

Hypotéka vytváří výhodné startovací podmínky s vybranými službami zdarma stejně jako samotné vyřízení a sjednání hypotéky. Sestavte si hypotéku přesně na míru s řadou slev na úrokové sazbě i variabilní splácení - tedy přerušení splácení a odklad či změnu splátek. V průběhu splácení si tak můžete sami určit výši splátky.

V rámci účelu hypotéky výstavba, dostavba a rekonstrukce máte možnost využít zrychléné čerpání svého hypotčeního úvěru, a to bez faktur. Navíc si při využití služeb spojených s hypotékou můžete sjednat ocenění nemovitosti bytu, které je potřebné k vyřízení hypotéky, snadno a rychle. Další výhodou je možnost odložit splátky až o 3 měsíce, a také po 12-ti měsíčních splátkách snížit nebo zvýšit výši splátek až o 30 % či splátky zcela přeřušit.

Jako bonus máte garanci úrokové sazby po dobu 30 dní - Garance úrokové sazby od obdržení nabídky zpracované na základě předběžné žádosti.

Hlavní výhody hypotéky:

 • Bez poplatků za vyřízení
 • Výhodné úroky a slevy
 • Flexibilní měsíční splátky
 • Široké možnosti využití hypotéky
 • Možnost refinancování hypotéky od jiné banky
 • Až do 90 % hodnoty zastavené nemovitosti
Chci výhodnou hypotéku

Tipy, jak prodat nemovitost a netratit

10. 7. 2017

Nabídka nemovitostí k prodeji je v současné době poměrně bohatá. Počítejte s tím, že pro úspěšný prodej své nemovitosti budete muset hnout prstem. Nejlépe všemi deseti. Už dávno nestačí vyvěsit inzerát “Na prodej”. Vhodného kupce si nejlépe najdete sami. Musíte jej nejen nalákat, ale především udržet.

Celá aktualita

Získání hypotéky bude obtížnější

1. 5. 2017

Poslední roky byly pro hypoteční trh velmi příznivé. Příznivé podmínky a zejména dlouhodobě nízké úrokové sazby způsobily rapidní nárůst zájmu o investici do vlastního bydlení i přes narůstající ceny nemovitostí. Jak se situace změnila po zásahu ČNB?

Celá aktualita

Připravte rodinný rozpočet na hypotéku. Poradíme vám, jak na to

13. 3. 2017

Nejčastěji využívaným způsobem, jak získat potřebné finance na vlastní bydlení, je hypotéka. S ohledem na vybranou nemovitost a její cenu hypotéka a s ní spojené poplatky z rodinného rozpočtu ukrojí každý měsíc podstatnou část. Aby vás hypotéka finančně netížila příštích 30 let, je více než důležité být na ni dobře připravený.

Celá aktualita

Stejně velký byt může stát dva i více než pět miliónů. Záleží, kde stojí

12. 1. 2017

Rozdíl v ceně dvou stejných bytů může činit i několik milionů korun. A to i přesto, že jsou byty stejné. Mají stejnou velikost, jsou stejně vybavené a nalézají se v podobném domě. Kde tedy vzniká tak velký cenový rozdíl? Hodně záleží na lokalitě. Nejdražší byty se tradičně nachází v Praze, nejlevněji se byty prodávají v Ústeckém kraji.

Celá aktualita

Investujte do budoucna s Českou spořitelnou

Česká spořitelna je moderní bankou orientovanou na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Má nezastupitelnou roli ve financování a poskytování služeb v oblasti finančních trhů. S počtem klientů, který dosahuje téměř 5 milionů je největší bankou v České republice.

Na českém trhu má banka nejdelší tradici, v roce 2015 oslavila již 190 let od svého založení. Za dobu svého působení získala banka řadu ocenění. Již po 12. se stala nejdůvěryhodnější bankou roku a byla také vyhlášena jako banka roku 2015.

Česká spořitelna upřednostňuje kvalitu na prvním místě. Jinak tomu není ani v poskytování hypotečních úvěrů, ke kterému si jako bonus můžete zřídit pojištění schopnosti splácet, pro situace kdy byste nemohli splácet nebo také pojištění schopnosti splácet i při ztrátě zaměstnání. Uzavření pojištění je jednoduché a výhodné.

K podání žádosti o úvěr potřebujete:

 • Být osoba starší 18 let
 • Být způsobilý k právním úkonům
 • Doklad o trvalém příjmu
 • Doklady o nemovitosti
 • Doklad o účelu použití hypotéky
 • Reprezentativní příklad:

  Celková výše úvěru 1.800.000 Kč, výše jednotlivých měsíčních splátek 8.099 Kč (splátky zahrnují jistinu a úrok), počet splátek: 300, úroková sazba fixovaná na 5 let ve výši 2,49 % ročně, poplatky spojené s úvěrem, které jsou součástí celkových nákladů úvěru: správní poplatky za vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč, náhrada nákladů spojených s vypracováním odhadu nemovitosti 3.900 Kč, doba trvání úvěru: 25 let, roční procentní sazba nákladů činí 2,59 % a celková částka splatná spotřebitelem 2.436.708 Kč (za předpokladu, že se úroková sazba po celou dobu trvání úvěrového vztahu nezmění).

  Chci výhodnou hypotéku

Česky bychom asi nejspíš řekli přeúvěrování hypotéky nebo přefinancování stávající hypotéky. V podstatě se jedná o splacení úvěru (v tomto případě hypotéky) jiným úvěrem. Můžeme tedy říct, že refinancování hypotéky je vlastně vyřízení nového úvěru, zpravidla hypotéky (většinou u jiné banky), a touto novou hypotékou je „stará" hypotéka splacena.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 584 335 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplňte krátký formulář
 • Bude Vás kontaktovat hypoteční specialista
 • Na základě informací od Vás Vám připraví nabídku hypotéky

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 584 335 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.