Děkujeme za vyplnění objednávky.

 

Nyní dojde k ověření Vašeho emailu. Pro spolehlivé doručení výsledku prověření je nutné zkontrolovat, že Vaše e-mailová schránka může přijímat e-maily (emailová schránka nesmí být plná a je nutné k ní mít přístup).

Proto Vám nyní na Váš email byla odeslána zpráva z adresy servis@proverenibonity.cz, která obsahuje další instrukce pro pokračování ve Vašem prověření.

Postupujte dle pokynů, které Vám byly odeslány na Váš e-mail.

V případě, že e-mail neobržíte během následující půlhodiny, zkontrolujte si prosím obsah složky SPAM ve Vaší emailové schránce.

 

Úspory doporučují

 

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 681 420 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

;