Získejte ihned nejvýhodnější cestovní pojištění

Základní údaje o cestě
Vyberte prosím datum odjezdu.

Datum odjezdu na cestu je shodné s počátkem pojištění.
Pojistit se můžete od zítřejšího dne.

Vaše cestovní pojištění nabere platnosti v 00:00 hod. dne, který uvedete jako den odjezdu a zároveň nejdříve po doručení platby.

Pokud vyrážíte již zítra, zvolte pro okamžitou platnost pojištění v závěru procesu způsob platby kartou.
Vyberte prosím datum návratu.
Datum návratu je shodné s koncem pojištění.
Pojistit se můžete maximálně na jeden rok.
Vyberte prosím cíl své cesty.
Pokud cestujete do více států, vyberte ten, ve kterém strávíte nejvíce času.
Systém dle zadaného státu vygeneruje územní platnost pojištění tak, aby bylo platné ve všech státech pobytu.
Vyberte prosím typ své cesty

Turistická
Rekreační a/nebo poznávací cesta nebo pobyt; oddechové a necílené provozování rekreační činnosti a sportů, u kterých nehrozí vyšší riziko zranění. Například aerobic a aquaaerobic, běhání, frisbee, in-line bruslení, plavání, plážový vojebal, tenis, turistika a podobné sporty srovnatelného charakteru a rizika provozované na rekreační úrovni.
TIP: Vhodné na dovolenou u moře, kde budete zejména odpočívat, opalovat se, rekreačně si zaplavete, nebo si na pláži budete házet balonem.
Zvolte i u adrenalinových a aktivních dovolených. Rozsah a typ pojištění můžete upřesnit na dalším kroku.

Pracovní administrativní
Cesta za účelem běžného pracovního jednání a/nebo činnosti administrativního charakteru (= úřední nebo správní kancelářské práce).

Pracovní manuální
Všechny ostatní pracovní cesty, při kterých je vykonávána jakákoli pracovní činnost jiného než administrativního charakteru.

Lyžování
Turistická cesta, na které bude na vyznačených trasách cíleně provozován některý ze zimních sportů v rámci aktivního odpočinku (např. boby, běh na lyžích, lyžování, mountboarding, saně, snowboarding, snowtubbing a další).
Informace o cestujících osobách
Pojištění určené pro skupinu 1 - 2 dospělých osob a dětí do 18 let věku. Přesnou specifikaci naleznete u jednotlivých produktů na dalším kroku.
Proč žádáme Váš email?
Na tuto emailovou adresu Vám zašleme výsledky kalkulace, případnou smlouvu a všechny potřebné dokumenty. V žádném případě Vás nebudeme "spamovat" nevyžádanými emaily.

V souladu s ustanovením § 2789 občanského zákoníku od Vás prostřednictvím jednotlivých následujících kroků zjistíme Vaše požadavky na sjednávané pojištění, na jejichž základě Vám následně bude navržena pojistná smlouva tyto požadavky přesně reflektující.

Jaký bude průběh?

  • Vyplníte krátký formulář
  • Zobrazí se přehledná nabídka pojištění
  • Pojištění si tak můžete sjednat ZDARMA a za 5 minut online, nebo za pomoci našich specialistů na telefonu

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 841 180 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.