Úspory.cz >> Pojištění >> Cestovní pojištění

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

„Po předchozích zkušenostech již nejezdím na dovolenou bez cestovního pojištění, a to si vybírám právě tady u vás na úsporách.“

Helena J.
Praha
2.10.2014

„Prostřednictvím vašeho webu jsem mohl jednoduše sjednat cestovní pojištění celé rodině, včetně několika adrenalinových sportů pro mého syna!.“

Milan P.
Havlíčkův Brod
10.9.2014
Tip!
Cestujete často? V naší nabídce najdete i celoroční cestovní pojištění od ceny 1 Kč za den! Pojistěte se jen jednou a cestujte po celý rok bez starostí.

Sjednejte si cestovní pojištění

Nešetřete na cestovním pojištění a užijte si dovolenou bez zbytečných starostí

Těm, co vyráží na hory, opalovat se k moři nebo třeba cestovat pěšky exotickými deštnými pralesy, nabízí Úspory.cz možnost uzavřít cestovní pojištění online.

K cestovnímu pojištění je možné sjednat si další připojištění. To se týká především těch, kteří se chystají okořenit si svou dovolenou adrenalinovými sporty. Jednoduše vyplňte náš formulář, vyberte si to správné pojištění a cestujte po světě bez obav.

K cestovnímu pojištění si můžete navíc sjednat:

  • Asistenční služby
  • Připojištění zavazadel
  • Připojištění storna zájezdu
  • Připojištění odpovědnosti za škodu

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 772 000 domácností!

Chci výhodné cestovní pojištění

Cestování během těhotenství - do kdy je to bezpečné?

19. 3. 2018

Těhotenství není žádná nemoc, která by ženy vyřadila z běžného života na celých devět měsíců. Na druhou stranu je to přece jen náročnější období, které na budoucí maminky klade nemalé nároky. A jak je to cestováním do zahraniční? Pozor by si měly dávat zejména ženy v pokročilém těhotenství.

Celá aktualita

Cestovní pojištění na hory - nezapomínejte na pojištění odpovědnosti

12. 3. 2018

Stále více Čechů si uvědomuje možná rizika, která jim hrozí při cestování do zahraničí, například na zimní dovolenou. Aby se chránili pro případ nemoci či úrazu, navykli si sjednávat komerční cestovní pojištění. Stále však zapomínají, že škodu nemusí způsobit pouze sobě ale jiným osobám.

Celá aktualita

Chystáte se na hory? Nezapomeňte na cestovní pojištění

2. 1. 2018

Vánoce a oslavy nového roku máme úspěšně za sebou. Zima však zdaleka nekončí a spousta z vás má před sebou vysněnou dovolenou na lyžích. Lyžování a snowboarding patří k nejoblíbenějším zimním sportům, nejsou však bez rizika. Nezapomeňte si proto před odjezdem sjednat kvalitní cestovní pojištění.

Celá aktualita

Kvalitní cestovní pojištění zahrnuje i automatické prodloužení pojištění

24. 7. 2017

Žijeme v poklidné zemi, kde mezi nejhorší živelné události patří povodně jednou za pár let. V dobách letních dovolených však tisíce Čechů vyráží do exotičtějších krajů, kde jim dovolenou mohou pokazit daleko závažnější přírodní katastrofy. Například minulý týden řecký ostrov Kos zasáhlo silné zemětřesení. Stovky otřesených Čechů se nedostalo zpět do Čech včas kvůli zastavenému letištnímu provozu.

Celá aktualita

Výhodné cestovní pojištění

Cestovní pojištění by měl mít každý, kdo opouští hranice České republiky. Za hranicemi totiž neplatí běžné zdravotní pojištění a v případě zdravotních komplikací mohou jít náklady na léčebné výlohy až do milionů. Stačí zlomený kotník na sjezdovce, střevní chřipka či úžeh ze středozemního sluníčka a můžete být chudší o desítky tisíc korun. Kompletní cestovní pojištění přitom pořídíte za zlomek ceny a z pohodlí domova, protože v dnešní době můžete cestovní pojištění sjednat online a dokonce ho tak sjednáte i nejvýhodněji.


Pro sjednání cestovního pojištění online Vám stačí občanský průkaz. Pojistíme Vás na jeden den, týden nebo i rok - to už záleží na délce Vašeho zahraničního pobytu. S cestovním pojištěním máte jistotu, že za Vás pojišťovna v případě potřeby zaplatí ošetření, hospitalizaci a převoz zpět do České republiky. Předem byste si měli promyslet, jaký je účel vaší cesty. Pojišťovny totiž rozlišují mezi turistickým a sportovním pobytem v zahraničí. Jiné pojištění si tak musíte sjednat pro opalování v Chorvatsku a jiné pro horolezecký výstup na Matterhorn. Podle druhu vaší cesty si můžete sjednat i různá připojištění. Ocenit byste mohli například pojištění pro případ ztráty zavazadel.

Chci výhodné cestovní pojištění

navody

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 772 000 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

  • Vyplníte krátký formulář
  • Zobrazí se přehledná nabídka pojištění
  • Pojištění si tak můžete sjednat ZDARMA a za 5 minut online, nebo za pomoci našich specialistů na telefonu

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 772 000 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

;