Úspory.cz >> Povinné ručení Bohumín

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Porovnání povinného ručení online v Bohumíně

Každý den dochází na českých silnicích a dálnicích ke stovkám až tisícům dopravních nehod. V lepším případě jde pouze o “plechy”, v tom horším jsou ohrožené i lidské životy. Nehodám bohužel nelze vždy zabránit. Je však možné poškozené vždy rychle a odpovídající finanční částkou odškodnit. Aby se tak opravdu dělo zajišťuje zákonné pojištění odpovědnosti z provozu vozidel, které známe jako povinné ručení.

Nejlevnější povinné ručení online

Povinné ručení je pojištěním zákonným a týká se všech vlastníků vozidel na území ČR. Vybírat si mohou mezi nabídkami od 13 českých pojišťoven. Jejich nabídky se liší v mnoha parametrech. Mají různé pojistné limity, rozsah pojištění, nabídku doplňkových připojištění a samozřejmě rozdílné pojistné. Nabídky si nyní snadno porovnáte online.

Pár slov o Bohumíně

Mezi Ostravou a hranicemi s Polskem leží na pravém břehu řeky Odry město Bohumín. Jedná se nejen o důležitou železniční křižovatku a průmyslové centrum, ale také o oblíbené turistické místo. Oblíbenými cíly je zejména zatopená pískovna, Vrbické a Kališovo jezero či husté lesy a louky protkané sití turistických stezek. Hojně navštěvovanou je také nedaleká zoologická zahrada. Významnými historickými památkami jsou budova radnice, evangelický kostel či farní kostel.

Chci levnější povinné ručení