Úspory.cz >> Povinné ručení Český Těšín

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení v Českém Těšíně

Motoristé v České republice mají zákonnou povinnost mít své vozidlo řádně pojištěné. Toto pojištění je známé pod názvem povinné ručení. Jeho celý název však zní pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla. Povinné ručení se vztahuje na škody, které pojištěný motorista způsobí provozem svého vozidla třetím osobám na jejich majetku, zdraví a životě.

Porovnání povinného ručení online

Sjednat si povinné ručení nemůže být jednodušší a rychlejší. Již dávno nemusíte obcházet pojišťovny osobně. Mnohem snazší je porovnat si jednotlivé nabídky od konkurenčních pojišťoven online. Učiníte tak z pohodlí svého domova a online si také povinné ručení objednáte. Do e-mailové schránky obratem obdržíte zelenou kartu a po uhrazení pojistného můžete vyrazit na české silnice.

Pár slov o Českém Těšíně

Město Český Těšín leží na severu Moravy přímo u státní hranice se sousedním Polskem. Na druhé straně hranice se nachází stejnojmenné polské město Cieszyn. Obě města odděluje řeka Olše. Český Těšín se rozkládá přímo pod vrcholky majestátních Moravskoslezských Beskyd a v jeho okolí byly vybudovány dvě rozsáhlé přehradní nádrže, které dnes slouží k rekreačním účelům. Město je významným turistickým centrem.

Chci levnější povinné ručení