Úspory.cz >> Povinné ručení Jablonec nad Nisou

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou leží v údolí řeky Nisy v Libereckém kraji na severu Čech. Jedná se o celosvětově známé město díky výrobě a exportu skla a bižuterie. V okolí města se nachází turisticky oblíbené Jizerské hory a také Maloskalsko. Jablonec se může také pochlubit řadou pamětihodností, jako je například dům bývalé fary, barokní Belveder, Městské divadlo či budova radnice z konce 19. století.

České zákony nařizují vlastníkům vozidel mít pojištění odpovědnosti z provozu vozidel. Toto pojištění známe spíše pod názvem povinné ručení a jsou z něj hrazené škody, které vlastník vozidla způsobí na majetku či zdraví jiným osobám. Pokud pojištění sjednané nemá, porušuje zákon a vystavuje se hrozbě vysoké finanční pokuty.

Srovnání povinného ručení Jablonec nad Nisou

Povinné ručení v současné době nabízí celkem 13 pojišťoven, mezi kterými si motorista může vybírat. Nevyplatí se brát první nabídku a mnohem výhodnější je porovnat si nabídky od více poskytovatelů. Učinit tak může na stránkách Úspory.cz, kde si povinné ručení v Jablonci nad Nisou porovná a uzavře online během pár minut.

Chci levnější povinné ručení