Úspory.cz >> Povinné ručení Jičín

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Jičín

Malebné městečko Jičín se proslavilo zejména díky kreslené postavičce loupežníka Rumcajse a najdeme jej v severovýchodních Čechách na řece Cidlině. Jičín se nachází v chráněné krajinné oblasti Český ráj, který je turisticky velmi oblíbený. Město a jeho původní historická výstavba je ve velmi dobrém stavu a díky tomu patří Jičín k nejkrásnějším českým městům vůbec.

K čemu slouží povinné ručení? Pokud vlastníte motorové vozidlo, pak byste měli vědět, že bez platného povinného ručení nesmíte v žádném případě vyjet na české silnice a dálnice. Z povinného ručení jsou totiž hrazené veškeré škody, které motoristé způsobí na majetku či zdraví dalších osob. Poškození jsou tak odškodněni v řádu několika týdnů maximálně.

Srovnání povinného ručení Jičín

Povinné ručení dnes smí nabízet celkem 13 pojišťoven. Tato velká konkurence je pro spotřebitele velkou výhodou. Může si tak porovnat více nabídek mezi sebou a spíše tak najde nejlevnější povinné ručení v Jičíně. Srovnat povinné ručení lze na našich stránkách Úspory.cz. Povinné ručení si navíc ihned objednáte online.

Chci levnější povinné ručení