Úspory.cz >> Povinné ručení Nymburk

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Nymburk

Město Nymburk se proslavilo díky knize Postřižiny od Bohumila Hrabala a stejnojmennému filmu, který se odehrává ve zdejším pivovaře. Nymburk najdeme ve středních Čechách na pravém břehu řeky Labe. Okolí je spíše rovinaté, a tak zdejší krajina tak přeje nenáročným cyklistickým a turistickým trasám. Přírodní a rekreační zajímavostí je přírodní koupaliště vytvořené v bývalé pískovně.

Bez povinného ručení nesmíte se svým vozidlem na veřejné komunikace, praví zákon č. 168/1999 Sb. o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Toto pojištění známe spíše pod lidovým názvem povinné ručení a kryje veškeré škody, které majitel vozidla způsobí na majetku či zdraví jiných osob. Pokud je vozidlo nepojištěné, musí způsobenou škodu uhradit majitel ze svého.

Srovnání povinného ručení Nymburk

Někteří lidé platí povinné ručení již roky, a přitom nikdy nezpůsobili žádnou škodu. Tito lidé mají velkou výhodu v tom, že je pojišťovny považují za bezpečné a méně rizikové řidiče. Díky tomu platí výrazně nižší pojistné. Bonusy jsou navíc přenositelné, a tak se nemusí obávat, že při změně pojišťovny o tuto výhodu přijdou. Naopak díky srovnání online mohou ještě více ušetřit a najít si nejlevnější povinné ručení v Nymburku.

Chci levnější povinné ručení