Úspory.cz >> Povinné ručení Prachatice

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Prachatice

V jižních Čechách nedaleko Českých Budějovic v oblasti chráněné krajinné oblasti Šumavského podhůří leží menší město Prachatice, jehož název vznikl od jeho neoficiálního zakladatele šlechtice Prachaty. Původně se jednalo o menší trhovou osadu z 11. století, kterou v průběhu následujících staletí nahradilo prosperující obchodní město. To svou důležitou roli ztratilo po 30ti leté válce. Mezi významné památky patří městské hrady, stará a nová radnice či kostel sv. Jakuba.

Česká republika stejně jako většina evropských zemích má uzákoněnou povinnost pojištění pro všechny vlastníky motorových vozidel. Jedná se o pojištění odpovědnosti z provozu vozidel, též také povinné ručení. Povinné ručení až do roku 1999 směla nabízet pouze Česká pojišťovna. Dnes toto právo má dalších 12 pojišťoven, mezi jejichž nabídkami si mohou čeští motoristé vybírat.

Srovnání povinného ručení Prachatice

Nabídky na povinné ručení jsou velmi odlišné, a proto se vyplatí učinit si porovnání. To je dnes velmi snadné díky online srovnávačům, jako jsou například Úspory.cz, které se zabývají porovnáním povinného ručení a dalších produktů online. Nejlevnější povinné ručení v Prachaticích si tak najdete během pár minut, aniž byste museli navštívit jedinou pobočku jakékoliv pojišťovny osobně.

Chci levnější povinné ručení