Úspory.cz >> Povinné ručení Rakovník

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Rakovník

Středočeské město Rakovník leží zhruba 50 kilometrů od Prahy a ve stejné vzdálenosti od Plzně. Název města vznikl údajně v dobách hladomoru, kdy se místní obyvatelé živili raky, čímž vyvrátili pověsti o jejich jedovatosti. Ve skutečnosti však Rakovník získal své jméno podle místního porostu v původních mokřinách. Centrum Rakovníka také nabízí řadu historických památek, jako je například dřevěná zvonice, zbytky městských hradeb a mnoho dalších.

Povinné ručení je zákonné pojištění již několik desítek let. Během komunistické vlády jej směla poskytovat pouze státní a také jediná Česká pojišťovna. To již do roku 1999 neplatí a povinné ručení nabízí celkem 13 pojišťoven, mezi jejichž nabídkami může český motorista vybírat.

Srovnání povinného ručení Rakovník

A právě možnost výběru povinného ručení je klíčová. Díky velké konkurenci si mohou Češi vybrat takové povinné ručení, které vyhovuje jejich požadavkům a také finančním možnostem. Jednotlivé nabídky se mohou lišit o stovky i tisíce korun. Pro zjednodušení celého procesu je možné si povinné ručení online srovnat na Úspory.cz a zvolit si tak nejlevnější povinné ručení v Rakovníku.

Chci levnější povinné ručení