Úspory.cz >> Povinné ručení Rokycany

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Rokycany

V západních Čechách na soutoku řek Klabavy a Holoubkovského potoka a zhruba v polovině cesty mezi Plzní a Berounem leží město Rokycany, které je významnou dopravní křižovatkou. Městem prochází důležitá železniční trať Praha - Cheb a na severu města dálnice Praha - Rozvadov. Centrum města nabízí také řadu zajímavých památek, mezi které patří například zbytky městských hradeb, radnice z přelomu 18. a 19. století či historické měšťanské doby na Masarykově náměstí.

Od roku 1999 nabízí zákonné povinné ručení 13 pojišťoven, které si vzájemně konkurují. To znamená, že jejich nabídky se často velmi výrazně liší v rozsahu pojištění, ve výši pojistných limitů, v nabídce doplňkových služeb i v konečné ceně pojištění. Vybrat si povinné ručení správně Vám ve výsledku zaručí ušetřený čas a hlavně peníze.

Srovnání povinného ručení Rokycany

Najít se nejlevnější povinné ručení v Rokycanech nemusí být nijak složité. Není nutné osobně navštěvovat pobočky jednotlivých pojišťoven, protože povinné ručení si kompletně zajistíte z pohodlí svého domova i z kanceláře. Stačí si srovnat povinné ručení na Úspory.cz a obratem se dozvíte, která pojišťovna Vám nabízí nejvýhodnější povinné ručení na trhu.

Chci levnější povinné ručení