Úspory.cz >> Povinné ručení Semily

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Semily

Semily jsou se svými osmi tisíci obyvateli nejmenším okresním městem v České republice, přičemž jej najdeme na severovýchodě Čech na břehu řeku Jizery. V okolí Semily se nachází chráněné území údolí Jizery, které je součástí Geoparku UNESCO, a také Bozkovské dolomitové jeskyně. Historickou dominantou města je zámek z roku 1700 a dalšími památkami jsou radnice, budova Sokolovny či nemocnice z roku 1907. Z 20. století pochází stavební památky Obecní dům a nárožní dům v Husově ulici.

Podle českých zákonů musí být každé provozované vozidlo řádně pojištěné. Jedná se o pojištění odpovědnostní, které také známe pod názvem povinné ručení, a které se vztahuje na škody způsobené při dopravních nehodách na zdraví a také majetku, kterou zaviní majitel vozidla. Škoda je poté pojišťovnou uhrazená poškozenému nikoliv viníkovi.

Srovnání povinného ručení Semily

Nabídka povinného ručení je opravdu rozmanitá. Čeští řidiči si mohou vybírat mezi nabídkami 13 pojišťoven, které povinné ručení poskytují. V rámci konkurenčního boje se nabídky liší, a proto se vyplatí jejich srovnání. To lze učinit jednoduše na Úspory.cz a trvá pouze pár minut. Nejlevnější povinné ručení v Semilech si poté snadno objednáte online.

Chci levnější povinné ručení