Úspory.cz >> Změna povinného ručení a změna pojišťovny

Změna povinného ručení a změna pojišťovny

Povinné ručení určitě nepatří mezi pojistky, které by musel mít člověk uzavřeny celý život. Mnozí lidé takto poměrně mylně uvažují, jelikož jsou přesvědčeni o tom, že ceny a další záležitosti týkající se povinného ručení jsou konstantní. Není to pravda a zejména právě ceny povinného ručení se hodně často mění, a to směrem nahoru. Pokud se tak děje, pak by měla přijít okamžitě změna povinného ručení a změna pojišťovny.

 

Možnosti změny

Možnosti takovéto změny jsou dnes poměrně pohodlné a najít si novou pojišťovnu, se kterou uzavřete smlouvu, můžete fakticky ihned, a to v online podobě. Na počítači si pouze nalistujete web uspory.cz a na něm si rychle porovnáte podmínky jednotlivých poskytovatelů povinného ručení. Na základě tohoto porovnání budete mít ihned jasno v tom, která pojistka bude nejvýhodnější a které naopak nebrat. 

 

Rychlá a jednoduchá změna

Změna povinného ručení a změna pojišťovny nepředstavují nijak složité úkony, které by nebylo možno rychle a nekomplikovaně realizovat. Určitě není problém všechno vyřešit právě na zmiňovaném portálu uspory.cz, kde vám navíc ještě poradí, jakým způsobem vše realizovat. 

 

Jitka V., Kojetín

"Změna povinného ručení a změna pojišťovny v mém případě dlouho nepřipadal v úvahu, jelikož moje pojišťovna si byla schopna držet poměrně nízkou cenu. Postupem času ale došlo na zdražování a já si na uspory.cz vybrala konkurenční společnost nabízející stejné služby za mnohem nižší cenu."

 

Pavel A., Rýmařov

"Změnit pojišťovnu není nijak složité. Dříve jsem si ovšem myslel opak, než jsem si na internetu našel uspory.cz. Tady jsem si pojišťovnu změnil online a dnes již neplatím ani korunu navíc."