Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Hotovostní půjčky

Hotovostní půjčky

Výhody portálu uspory.cz

Portál Uspory.cz vám pomůže vylepšit rodinný rozpočet.

Snadno a rychle můžete porovnat nabídky z oblasti financí a pojištění. Ať už hledáte půjčku nebo levnější povinné ručení, na uspory.cz najde vše.

S portálem Uspory.cz můžete výrazně ušetřit.

Jen na povinném ručení díky nám řidiči loni ušetřili přes 32 miliónů korun.

Důvěryhodný a nezávislý portál

Za porovnání produktů nezaplatíte nic. Veškeré zadané údaje jsou šifrované a zabezpečené a nikdy je nikomu neposkytneme. U nás jste v bezpečí.

Tři snadné kroky k půjčce

1.Vyberte si půjčku na porovnávači půjček
2.Vyplňte nezávaznou žádost online
3.Naši specialisté se Vám ozvou a domluví detaily

Reference našich klientů

Petr N., Hradec Králové
Clipart klienta
Potřeboval jsem si půjčit peníze, ale nechtěl jsem uvádět číslo svého bankovního účtu. Proto jsem uvítal možnost půjčit si peníze v hotovosti. Překvapilo mne, že hotovostní půjčka byla vyřízená během pár minut a peníze jsem si po dohodě převzal osobně již druhý den. Chci také půjčku
Roman B., Karlovy Vary
Clipart klienta
Považuji se za velmi konzervativního člověka a velmi nerad poskytuji své osobní údaje, kam zahrnuji také své bankovní účty. Před měsícem jsem si bral půjčku právě přes uspory.cz a velmi mě potěšila možnost výběru, jak si peníze převzít. Osobní převzetí pro mě totiž bylo prioritou. Chci také půjčku

Hotovostní půjčky

Jsou životní situace, kdy se půjčce nevyhnete. Pokud si však vyberete správně, není třeba se ničeho bát. Půjčka Vám naopak může pomoci ve finanční tísni nebo ve chvíli, kdy prostě na určitou věc nemáte dostatečnou hotovost. Získat hotovostní půjčku navíc není nijak složité. Ideální je použít porovnávač půjček, díky kterému rychle zjistíte, kdo Vám nabídne nejlepší půjčku. Poté už jen stačí online odeslat žádost a peníze mohou být Vaše během pár hodin.

Bankovní versus nebankovní půjčka

Hotovostní půjčky nabízí jak banky tak i nebankovní společnosti. Která z nich je výhodnější? Záleží na úhlu pohledu. Bankovní půjčky jsou výhodné, co se týče výše úrokové sazby, která je nižší. Problém je však v tom, že získat bankovní půjčky je pro mnohé nemožné, protože nesplňují podmínky.

Naproti tomu získat nebankovní půjčky je výrazně snazší. Jejich poskytovatelé totiž často nenahlíží do registru dlužníků ani nepožadují doklad o výše pravidelného příjmu. Je ale třeba počítat s vyšší úrokovou sazbou.

Začněte zde
Půjčky
Kreditní karty