Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Konsolidace půjček Česká spořitelna

Konsolidace půjček od ČS...

...nižší měsíční splátky a žádné poplatky navíc Chci získat půjčku online

Až do výše600 000

Zdarma získáte
 • Sloučení půjček do výše až 600 000 Kč
 • Sloučit je možné úvěry, kreditní karty i kontokorenty
 • Žádné poplatky za správu nové půjčky
Hlavní výhody
 • Možnost odložení splátek 2x ročně
 • Odstoupení od smlouvy do 60 dní od podpisu
 • Zvýšení či snížení splátek až o 50 %
Užitečné informace
 • Papírování vyřídíme za Vás
 • Odměna za konsolidaci půjček v podobě iBodů
 • Pojištěnípro případ platební neschopnosti

„Po nevydařeném vztahu mi kromě očí pro pláč zbylo i několik půjček ke splácení. Obrátila jsem se tedy na Českou spořitelnu a nyní splácím o dost méně.”

Alena K.
Nový Knín
30.9.2014

„Splácení nabytých půjček mi díky pracovní změně začalo působit nemalé problémy. Konsolidace půjček od České spořitelny mi výrazně ulevila.”

Kamil V.
České Budějovice
9.10.2014

Konsolidace půjček od České spořitelny

Usnadněte si život konsolidací půjček od České spořitelny

Výhodným sloučením půjček u České spořitelny získáte jen jednu půjčku a to s nižšími splátkami, než jste měli doposud. Sloučit je možné spotřebitelské úvěry, kreditní karty a kontokorenty až do celkové výše 600 000 korun.

Nemusíte se obávat žádného papírování, Česká spořitelna vyřídí vše za Vás. Ke konsolidaci půjček si navíc můžete půjčit hotovost navíc a zajistit si tak finanční prostředky na cokoliv.

Další výhody konsolidace půjček od České spořitelny

 • Elektronické měsíční výpisy na Váš e-mail zdarma
 • Až 3 výběry měsíčně z jakéhokoli bankomatu v ČR zdarma
 • Kvalitní klientský servis

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 639 046 domácností!

Chci získat půjčku online

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Česká spořitelna - konsolidace půjček

S konsolidací půjček od České spořitelny získáte až 600 000 korun. Zastřešte své půjčky, úvěry nebo kontokorenty jedinou půjčkou a získejte další peníze, za které si koupíte, co budete chtít. Kromě starostí ušetříte i po finanční stránce, protože měsíčně budete splácet až o tisíce korun méně a s výhodnějším úrokem.

K úvěrové smlouvě získáte automaticky možnost pojištění schopnosti splácení úvěru. Pojistit se tak můžete pro případ pracovní neschopnosti, ztrátě zaměstnání, invaliditě nebo úmrtí. Využijte jednoduchou cestu jak získat pojištění až čtyř rizik za jednu cenu. Zároveň si můžete splátky až 2 x ročně odložit, podle potřeby změnit datum měsíční splátky nebo zvýšit či snížit měsíční splátku až o 50 %. Díky bodovém programu navíc získáváte body za řádně uhrazené splátky, ze které vám naši partneři nabízejí hodnotné dárky.

Zavolejte nám nebo vyplňte náš kontaktní formulář a my Vás sami obratem kontaktujeme a domluvíme si s vámi osobní schůzku na pobočce.

K žádosti o konsolidaci půjček potřebujete

 • pouze občanský průkaz, jste-li již klientem České spořitelny
 • a občanský průkaz a potvrzení příjmů od zaměstnavatele nebo daňové přiznání, pokud u nás ještě účet nemáte

Veškeré papírování bude vyřízeno za Vás!

Reprezentativní příklad
Úroková sazba RPSN Výše splátky Celkem Celková úspora
16,43 % 18,55 % 3 200 Kč 130 000 Kč 22 300 Kč
Chci získat půjčku online

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 639 046 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte krátký formulář
 • Zavolá Vám zástupce České spořitelny
 • Schváleno!

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.