Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Půjčka7 - rychlá půjčka online

Dostupná a rychlá Půjčka 7

S velkými slevami pro stálé klienty Chci získat půjčku online

Sleva až 20 % pro stálé klienty

Základní informace
 • Půjčky 1 000 Kč - 15 000 Kč
 • Splatnost 7 - 28 dní
 • Individuální varianty půjček
Výhody
 • Na cokoliv !
 • Doručení peněz do 15 minut
 • Bez ručitele a bez registru
Užitečné informace
 • Individuální přístup
 • 3 krátké kroky online
 • Bez skrytých poplatků
Akce

Půjčka7 vyhlašuje soutěž̌ “Vánoční akce se slevou až 75%”

Půjčka7 - rychlá půjčka do 15 minut!

Půjčka 7 je velmi dostupnou půjčkou, která Vám půjčí až 4 000 Kč na 7 - 28 dní. Podmínky získání jsou minimální - musíte mít telefonní číslo, bankovní účet, věk minimálně 21 let, české občanství a zaměstnání (bez minimálního příjmu). Půjčku vyřídíte kompletně online a do 15 minut můžete mít peníze na účtu. Půjčka 7 má navíc velmi vstřícný věrnostní program: na 3. a 4. půjčku získáte 10 % slevu, na 5. a 6. získáte 15 % slevu a na 7. a další půjčku celých 20 %.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 639 046 domácností!

Chci získat půjčku

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Rychlá sms Půjčka7

Mezi poskytovateli rychlých půjček nově najdete také společnost Kontex Trade International s.r.o., která provozuje výhodnou Půjčku 7. Jedná se o ověřenou a řádně registrovanou společnost, která důrazně dbá na ochranu osobních údajů všech svých zákazníků. Ti mohou žádat o půjčku až do výše 15 000 korun, kterou mohou použít doslova na cokoliv.

Půjčka7.cz na cokoliv nabízí:

 • Online půjčky
 • Půjčky od 1 000 do 15 00 0 Kč
 • Rychlé půjčky
 • Krátkodobé půjčky
 • Půjčky pro stávající klienty

Rychlou Půjčka7.cz na cokoliv mohou využít občané ČR. Mezi hlavní požadavky patří věk nad 21 let, pravidelný měsíční příjem, bankovní účet u české banky a uhrazené dosavadní dluhy. V případě nové půjčky mohou noví zákaznicí požádat o půjčku od 1 000 do 4 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 28 dnů. Ti, kteří první půjčku řádně splatili, si mohou půjčit 15 000 korun s dobou splatnosti od 7 do 28 dnů.

Hlavní výhody Půjčky 7 na cokoliv:

 • Rychlé sjednání půjčky online
 • Schválení půjčky nejdéle do 15 minut
 • Volitelná výše splátek i doba splatnosti
 • Výhodný věrnostní program pro stávající zákazníky
 • Bez skrytých poplatků

Jak funguje rychlá Půjčka 7 ?

Potřebujete si urgentně půjčit peníze? Nečekané a neplánované výdaje mohou překvapit kohokoliv z nás. Získat potřebné peníze Vám pomůže Půjčka 7 a to až do částky 15 000 korun. Vyřízení půjčky zabere nejvýše 15 minut a peníze Vám odešleme na bankovní účet ihned poté.

Chci získat půjčku online

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 639 046 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte krátký formulář
 • Budete kontaktováni
 • Dostanete peníze na účet

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.