Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Půjčka Vitacredit

Úvěr od Vitacreditu nabízí půjčky
již od 50 000 Kč

Chci získat půjčku online
Základní informace
 • Půjčka s ručením nemovitostí
 • 50 000 Kč - 50 % ceny nemovitosti
 • Od 9,9 % p.a.
Výhody
 • Bez přepisu nemovitosti
 • Bez poplatku předem
 • Profesionální servis a etika
Užitečné informace
 • Na cokoliv
 • Měsíční splátky
 • Řešení exekucí i zástav

„Americkou hypotéku jsem dříve neznala, ale chtěla jsem si půjčit za rozumný úrok a tak jsem ji zkusila a rozhodně nelituji.“

Edita R.
Havlíčkův Brod
1.10.2014

„Chválím rychlost a nenáročnost vyřízení. Měl jsem strach, že nebudu rozumět dokumentům, ale všechno bylo OK.“

Pavel B.
Opava
12.9.2014

Nebankovní úvěr Vitacredit

Máte možnost ručit za úvěr nemovitostí? Pak je pro Vás ideálním řešením Vitacredit

Společnost Vitacredit u nás nabízí tzv. americké hypotéky za které se ručí nemovitostí. Další podmínky pro získání půjčky jsou nicméně velmi mírné. Proto je půjčka Vitacredit snadný způsob, jak řešit například i exekuce a zástavy.

Vitacredit nabízí půjčky od 50 000 Kč se splatností až 240 měsíců.

Co je třeba splňovat?

Žadatelé: od 18 let, kteří vlastní nemovitost; doložení příjmů za poslední 3 měsíce

Zajištění: ručení nemovitostí – vlastníkem může být i jiná osoba

Potřebné dokumenty:

 • kopie občanského průkazu
 • doložení příjmů za poslední 3 měsíce
Chci získat půjčku online


Reprezentativní příklad - Půjčka 150 000 Kč
Měsíční splátka 6 915 Kč
Roční úroková sazba 9,9 % p.a.
RPSN 14,6 %
Počet splátek 24
Celkem uhrazená částka 171 560 Kč

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 584 335 domácností!

Chci půjčku od Vitacreditu

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Vitacredit úvěr

Vitacredit Vám nabízí tzv. americkou hypotéku. Jedná se o nebankovní bezúčelový úvěr s ručením nemovitostí, kterým snadno vyřešíte i případné exekuce a zástavy. Vitacredit nevyžaduje přepis nemovitosti a vlastníkem nemovitosti může být i jiná osoba než ta, která o půjčku žádá. Půjčku si můžete sjednat bez poplatku už od výše 50 000 korun s pravidelnými měsíčními splátkami. Vše potřebné zařídíte snadno a rychle online. Vitacredit všem svým klientům zaručuje profesionální servis a etiku.

Reprezentativní příklad - Půjčka 300 000 Kč
Měsíční splátka 9 666 Kč
Roční úroková sazba 9,9 % p.a.
RPSN 13 %
Počet splátek 36
Celkem uhrazená částka 358 076 Kč
Chci získat půjčku online

• Vyřízení probíhá rychle, s minimem papírování

• Sjednání online přes náš formulář

• Půjčka se zástavou nemovitosti

• Vyřeší i vaše exekuce a zástavy

• Vlastníkem nemovitosti může být i jiná osoba

• Vitacredit je renomovaný český poskytovatel nebankovních úvěrů

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 584 335 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte krátký formulář
 • Vyčkáte, až Vás zkontaktuje zástupce Vitacreditu
 • Po schválení Vám bude půjčka vyplacena

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 584 335 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.