Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Půjčka Vitacredit

Úvěr od Vitacreditu nabízí půjčky
již od 50 000 Kč

Chci získat půjčku online
Základní informace
 • Půjčka s ručením nemovitostí
 • 50 000 Kč - 50 % ceny nemovitosti
 • Od 9,9 % p.a.
Výhody
 • Bez přepisu nemovitosti
 • Bez poplatku předem
 • Profesionální servis a etika
Užitečné informace
 • Na cokoliv
 • Měsíční splátky
 • Řešení exekucí i zástav

„Americkou hypotéku jsem dříve neznala, ale chtěla jsem si půjčit za rozumný úrok a tak jsem ji zkusila a rozhodně nelituji.“

Edita R.
Havlíčkův Brod
1.10.2014

„Chválím rychlost a nenáročnost vyřízení. Měl jsem strach, že nebudu rozumět dokumentům, ale všechno bylo OK.“

Pavel B.
Opava
12.9.2014

Nebankovní úvěr Vitacredit

Máte možnost ručit za úvěr nemovitostí? Pak je pro Vás ideálním řešením Vitacredit

Společnost Vitacredit u nás nabízí tzv. americké hypotéky za které se ručí nemovitostí. Další podmínky pro získání půjčky jsou nicméně velmi mírné. Proto je půjčka Vitacredit snadný způsob, jak řešit například i exekuce a zástavy.

Vitacredit nabízí půjčky od 50 000 Kč se splatností až 240 měsíců.

Co je třeba splňovat?

Žadatelé: od 18 let, kteří vlastní nemovitost; doložení příjmů za poslední 3 měsíce

Zajištění: ručení nemovitostí – vlastníkem může být i jiná osoba

Potřebné dokumenty:

 • kopie občanského průkazu
 • doložení příjmů za poslední 3 měsíce
Chci získat půjčku online


Reprezentativní příklad - Půjčka 150 000 Kč
Měsíční splátka 6 915 Kč
Roční úroková sazba 9,9 % p.a.
RPSN 14,6 %
Počet splátek 24
Celkem uhrazená částka 171 560 Kč

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 049 109 domácností!

Chci půjčku od Vitacreditu

Banky mění strategii: Čekají nás levnější půjčky?

8. 5. 2019

Klienti českých bank se mají na co těšit. Alespoň podle posledních prognóz. Banky upravují strategii, zlevňují úrokové sazby u půjček a zároveň nabízí vyšší úroky u spořicích účtů. Blýská se na lepší časy nebo jde o krátkodobou taktiku, jak přilákat nové zákazníky?

Celá aktualita

Drahé půjčky v Česku

18. 4. 2019

Zadluženost českých domácností stále stoupá. Může za to jednak příznivá ekonomická situace, která tlačí úrokové sazby stále níž, a jednak i konkurence napříč poskytovateli úvěrů. Aby nepřišli o výhodný byznys, půjčují i méně bonitním klientům. V poslední době napomáhá dostupnosti půjček i technologický rozvoj – můžete si žádost vyplnit v klidu z domova, třeba u šálku dobré kávy.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

4. 4. 2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Politici navrhují zastropovat maximální výši úrokových sazeb u spotřebitelských půjček

3. 4. 2019

Podle politiků KSČM a SPD je to způsob, jak přistřihnout křidélka úvěrovým firmám těžících z nemorálně vysokých úroků. Negativním důsledkem stanovení maximální výše úroku u půjček však může být vymýcení populárních krátkodobých úvěrů, tzv. mikropůjček. Finanční specialisté poukazují na to, že jde o protispotřebitelský krok.

Celá aktualita

Vitacredit úvěr

Vitacredit Vám nabízí tzv. americkou hypotéku. Jedná se o nebankovní bezúčelový úvěr s ručením nemovitostí, kterým snadno vyřešíte i případné exekuce a zástavy. Vitacredit nevyžaduje přepis nemovitosti a vlastníkem nemovitosti může být i jiná osoba než ta, která o půjčku žádá. Půjčku si můžete sjednat bez poplatku už od výše 50 000 korun s pravidelnými měsíčními splátkami. Vše potřebné zařídíte snadno a rychle online. Vitacredit všem svým klientům zaručuje profesionální servis a etiku.

Reprezentativní příklad - Půjčka 300 000 Kč
Měsíční splátka 9 666 Kč
Roční úroková sazba 9,9 % p.a.
RPSN 13 %
Počet splátek 36
Celkem uhrazená částka 358 076 Kč
Chci získat půjčku online

• Vyřízení probíhá rychle, s minimem papírování

• Sjednání online přes náš formulář

• Půjčka se zástavou nemovitosti

• Vyřeší i vaše exekuce a zástavy

• Vlastníkem nemovitosti může být i jiná osoba

• Vitacredit je renomovaný český poskytovatel nebankovních úvěrů

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 049 109 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte krátký formulář
 • Vyčkáte, až Vás zkontaktuje zástupce Vitacreditu
 • Po schválení Vám bude půjčka vyplacena

Licence ČNB

Jsme licencovaný zprostředkovatel spotřebitelkých úvěrů Zjistěte více.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 049 109 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.