Úspory.cz >> Vyhrajte VIP lístky a pojďte na hokej!

Pojďte s Úspory.cz na hokej!

Vyhrajte dvě vstupenky na Kanada - Rakousko Chci soutěžit

VIP vstupenky v hodnotě 3580 Kč

Zůčastněte se soutěže a vyhrajte

Tipněte počet diváků zápasu Švýcarsko - Kanada, který se hraje 10. 5. 2015.

Soutěžící, jehož tip bude nejblíže skutečnosti, získá dvě vstupeky do VIP sekce pražské O2 areny na zápas Kanada - Rakousko, který se hraje 12.5. a zažije skutečný luxus, raut připravovaný špičkovými šéfkuchaři, vybrané dezerty a široký výběr nápojů a vín. To vše zcela zdarma!

Svůj tip prosím pošlete přes aplikaci whatsapp, jako odpověď na sdělení od Úspory.cz.

Pokud si nepřejete zprávy WhatsApp dostávat, odpovězte textem STOP.

Soutěž pořádají společně portály Uspory.cz a ePojisteni.cz. Výherce bude určen dne 11.5.2015 a výhra mu bude oznámena telefonicky.

Celé podmínky soutěže

Podmínky soutěže


Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 24294373 a ePojisteni.cz s.r.o., IČ 28480406, se sídlem Praha 2 - Vinohrady, Římská 103/12, PSČ 120 00,

tímto vyhlašuje v termínu od 7. května 2015 do 10. května 2015 do 20:00 soutěž o věcné ceny, kterými jsou: Dvě vstupenky na hokejové utkání Kanada - Rakousko.

Účastníky soutěže jsou osoby, které splní tyto podmínky:

  1. Na základě zaslané zprávy s textem soutěže rozesílaném společností Elephant Orchestra, s.r.o. a ePojisteni.cz s.r.o., přes aplikaci Whatsapp. V tomtéž termínu odešle tipovací odpověd na soutěžní otázku přes aplikaci Whatsapp.

Ze shora uvedených účastníků soutěže bude vybrána jedna osoba, jejíž tip bude co nejblíže skutečnosti přičemž obdrží ze shora uvedenou výhru. V případě, že stejný tip uvede více soutěžících bude výhra připsána prvnímu podle času odeslání odpovědi.

Vyhodnocení soutěže proběhne 11. května 2015 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o. a ePojisteni.cz.

Prosím, dbejte na to, abyste řádně vyplnili svoji odpověď. O výhře budeme kontaktovat vítěze telefonicky, za účelem dojednání vyzvednutí výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítěz dále bude po dobu od 10. května 2015 do 6. června 2015 vyvěšeni na internetových stránkách www.uspory.cz. Pokud se vítěz v období do 11.května 2015 nepřihlásí o výhru, výhra mu propadá a ztrácí na ní nárok a postupuje na dalšího v pořadí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.