Úspory.cz >> Tipujte a vyhrajte poukázku na pohonné hmoty v hodnotě 500 Kč

Soutěžte s Úspory cz

Vyhrajte poukázku na pohonné hmoty v hodnotě 500 Kč Chci soutěžit

Vyhrajte 500 Kč na benzín nebo novou autolékárničku

Zůčastněte se soutěže a vyhrajte

Tipněte si, kolik jsme přijali žádostí o hypotéku prostřednictvím portálu Úspory.cz za celý rok 2014.

Soutěžící, který zodpoví správně na soutěžní otázky a jehož tip bude nejblíže skutečnosti, získá poukázku na nákup pohonných hmot v hodnotě 500 Kč u čerpacích stanic Benzina. Druhý a třetí nejlépe tipující soutěžící získají novou autolékárničku.

Soutěž již byla ukončena!

Správnou odpovědí bylo 10588 žádostí o půjčku.

Nelépe tipujícím se stal Tomáš Lukavec s tipem 9500 (dague@) a vyhrává Grand kartu v hodnotě 500 Kč na odběr pohoných hmot na čerpacích stanicích Benzina.

Na druhý nejlépe tipující je Marie Turková (mt208143@) s tipem 9850 a třetím nejlépe tipujícím je Pavel Volf (volfpavel8@) s tipem 10000. Oba získávají novou autolékárničku Hartmann.

Výhercům gratulujeme

Jak vyhrát?

  • Odpovězte správně na soutěžní otázku
  • Vyplňte správně kontaktní údaje
  • Odešlete svou odpověď

Celé podmínky soutěže

Podmínky soutěže


Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 24294373, se sídlem Praha 2 - Vinohrady, Římská 103/12, PSČ 120 00

tímto vyhlašuje v termínu od 26. Února 2015 do 5. března 2015. soutěž o věcné ceny, kterými jsou: 1x poukázka na pohonné hmoty v hodnotě 500,- Kč u čerpacích stanic Benzina pro 1. místo, 1x autolékárnička pro 2. místo a 1x autolékárnička pro 3. místo.

Účastníky soutěže jsou osoby, které splní tyto podmínky:

  1. navštíví ve shora uvedeném termínu webovou stránku Úspory.cz, a to přes odkaz umístěný v newsletteru rozesílaném společností Elephant Orchestra, s.r.o. nebo na odkaz na sociální síti Facebook
  2. v tomtéž termínu odešle formulář s odpovědí na soutěžní otázku.

Ze shora uvedených účastníků soutěže budou vybrány tři osoby, jejichž tip bude co nejblíže skutečnosti přičemž každá obdrží podle výsledku jednu ze shora uvedených výher. V případě, že stejný tip uvede více soutěžících bude výhra připsána prvnímu podle času odeslání odpovědi.

Vyhodnocení soutěže proběhne 6. března 2015 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o.

Prosím, dbejte na to, abyste řádně vyplnili email při vyplňování soutěžního formuláře. Prostřednictvím emailu budeme kontaktovat vítěze za účelem dojednání vyzvednutí výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítězové dále budou po dobu od 7. března 2015 do 7. dubna 2015 vyvěšeni na internetových stránkách www.uspory.cz. Pokud se vítěz v období do 7. dubna 2015 nepřihlásí o výhru, výhra mu propadá a ztrácí na ní nárok.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 627 070 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.