Úspory.cz >> Unicredit bank - Refinancování hypotéky

Ušetřete až dvě splátky ročně...

...díky refinancování hypotéky od UniCredit Bank Mám zájem o refinancování

Úrok od 1,59 % p.a.

Vlastnosti refinancování
 • Výhodné podmínky převedení
 • Minimálně 200 000 Kč
 • Až do 90 % hodnoty nemovitosti
Výhody
 • Nízká úroková sazba
 • Akceptace původního odhadu
 • Možnost mimořádné splátky
Podmínky získání
 • Osoba starší 18 let
 • Adekvátní zdroj příjmů
 • Nemovitost vhodná k zástavě

„Vstřícnost a ochota ze strany poradce byla maximální, vše nám bez problému vyřídil.“

R. Petřík
Uherský Brod
16.10.2020

„S panem Čajanem jsem spokojený, budu se domlouvat na další spolupráci.“

P. Komers
Brno
19.10.2020
TIP

Splácejte hypotéku včas a ušetřete až 2 splátky ročně!

Refinancování hypotéky od UniCredit Bank

UniCredit Bank nyní nabízí refinancování hypotéky se skvělou úrokovou sazbou. Sjednejte si refinancování hypotéky až do výše 90 % zástavní hodnoty nemovitosti. Převeďte si hypotéku k UniCredit Bank a ušetříte až dvě splátky ročně v případě, že budete svůj úvěr pravidelně splácet včas.

Refinancování hypotéky od UniCredit Bank je výhodné. Splácejte svou hypotéku s UniCredit Bank a snižte si náklady na bydlení. Získáte řadu výhod, díky kterým bude Vaše bydlení pohodlnější. Nastavte si splátky podle sebe tak, aby Vám vyhovovaly a nezatěžovali jste rodinný rozpočet.

Zřizení pojištění jako bonus

Hypoteční úvěr od UniCredit Bank lze doplnit o řadu pojištění. Sjednejte si například pojištění schopnosti splácet nebo pojištění nemovitosti v případě, že chcete ochránit svůj byt či dům před celou řadou nepříznivých událostí. Při nečekaném výpadku příjmů budete schopni hradit měsíční splátky.

Další možnosti pojištění:

 • Pojištění nemovitosti
 • Pojištění domácnosti
 • Pojištění odpovědnosti
 • Pojištění schopnosti splácet

Reprezentativní příklad:

Celková výše úvěru 2 000 000 Kč. Doba trvání úvěru 300 měsíců. Úroková sazba 2,39 % p.a., pevná úroková sazba na 10 let. Výše měsíční splátky 8 862 Kč. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 2,44 %. Do RPSN jsou započítány jednorázové náklady na poskytnutí úvěru 2 900 Kč, vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 4 000 Kč a ověření podpisu 30 Kč. Celková splatná částka 2 666 967,13 Kč.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely a není návrhem na uzavření smlouvy.

Mám zájem o refinancování

Hypotéka jako investice: získejte příjem z investiční nemovitosti

27.04.2021

Hypotéka nemusí být pouze cestou, jak financovat vlastní bydlení. Uvažovali jste někdy nad pořízením tzv. investiční nemovitosti? Může pro vás být zajímavou příležitostí, jak investovat s dobrým zhodnocením a k tomu si zajistit dlouhodobý příjem z pronájmu, který může být i vyšší než splátka hypotéky.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Nová pravidla komplikují refinancování hypoték

08.12.2018

Česká národní banka pokračuje ve zpřísňování pravidel pro poskytování hypoték. Od října není pro banky stěžejní maximální výše hypotéky a příjmy, ale také poměr mezi příjmy, výší splátek a celkovým zadlužením. Nová pravidla mohou mít negativní vliv zejména na refinancování 100% hypoték.

Celá aktualita

Stát nabídl mladým půjčku na bydlení, dosud o ní požádalo 386 Čechů

11.09.2018

Program, jehož hlavním cílem je podpora snazšího získání vlastního bydlení pro mladé, vláda spustila 15. srpna. Během prvních čtrnáct dní nabídku na výhodnou půjčku na koupi, stavbu či rekonstrukci využilo 386 mladých Čechů převážně z venkova a menších měst.

Celá aktualita

Ulehčete si život s UniCredit Bank

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří v České republice a na Slovensku mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů a služeb pro retailové a privátní klienty včetně malých a středních firem a velkých korporací. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování a rovněž se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.

UniCredit Bank je jednou z nejsilnějších bank na trhu! Banka zahájila svoji činnost na tuzemském trhu 5. listopadu 2007. Vznikla integrací dvou úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. Společnost se stala silnou a rychle se rozvíjející bankou, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky, privátní a retailovou klientelu.

Získáte řadu výhod

Nečekejte na zvyšování úrokových sazeb a sjednejte si výhodné podmínky již nyní. S refinancováním od UniCredit Bank můžete také počítat s akceptací původního odhadu ceny nemovitosti. Navíc máte možnost využít i další služby, které se vážou k hypotečnímu úvěru od UniCredit Bank. Získtejte třeba U konto zdarma, levnější kreditní kartu nebo výhodné pojištění

Podmínky získání refinancování

 • Jste osoba starší 18 let
 • Způsobilý k právním úkonům
 • Státní občanství ČR
 • Nemovitost leží na území České republiky
Mám zájem o refinancování

Česky bychom asi nejspíš řekli přeúvěrování hypotéky nebo přefinancování stávající hypotéky. V podstatě se jedná o splacení úvěru (v tomto případě hypotéky) jiným úvěrem. Můžeme tedy říct, že refinancování hypotéky je vlastně vyřízení nového úvěru, zpravidla hypotéky (většinou u jiné banky), a touto novou hypotékou je „stará" hypotéka splacena.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 233 485 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 233 485 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.