Úspory.cz >> Covid-19 nás nezastaví

V dobách koronaviru jsme tu stále pro vás

Kvůli nezbytným omezením souvisejícím se zpomalením šíření nemoci COVID-19 byla uzavřena celá řada podniků. Díky tomu, že déle jak 10 let pracujeme na tom, abyste si mohli pojištění, finanční a jiné produkty sjednat online z domova, ve své činnosti pokračujeme i za ztížených podmínek 24 hodin denně od pondělí do neděle.

Původním záměrem bylo zákazníkům Uspory.cz při výběru a uzavírání pojistných, finančních a jiných produktů v první řadě ušetřit čas a finance. Dnes tímto způsobem můžeme chránit také zdraví nás a našich klientů a jejich blízkých.

Pracujeme pro vás z našich domovů a veškeré produkty a služby nabízené na Uspory.cz vám i nadále poskytujeme online beze změny i během období vyhlášené celorepublikové karantény.

Zůstaňte doma. Sjednejte si produkty na Uspory.cz online

Pobočky pojišťoven, bank, dodavatelů energií a dalších společností jsou zavřeny stejně jako většina podniků a obchodů. Kontakt s jinými a cizími lidmi je přitom doporučeno omezit. Pojistné, finanční a další produkty nabízené na Uspory.cz si naštěstí můžete sjednat stále a to online.

Online si můžete nejen vybrat a sjednat všechny nabízené produkty, ale také vypovědět staré a nevyhovující pojištění či jiné služby. Neváhejte nás kontaktovat. Se vším vám rádi a ochotně pomůžeme.

Dokumenty doručíme do vašich rukou

Veškeré dokumenty týkající se vybraného produktu obdržíte nejprve elektronicky na svůj email. Důležité dokumenty, mezi které patří například smlouvy či zelená karta jako doklad o platném povinném ručení, vám samozřejmě doručíme domů přímo k vašim rukám prostřednictvím České pošty. Žádné naše služby neomezujeme.

 

půjčky a covid19

 

COVID-19