Úspory.cz >> Příběh Daria

Hubnutí je hračka!

Díky nutriční typologii a výživovému plánu na míru. Chci konzultaci

AKCE! Nyní konzultace za 200 KčPlatí na 1. konzultaci.

Pobočky po celé ČR!

Příběh Daria

Do Světa zdraví jsme se jely podívat s kamarádkou náhodou. Zajímalo nás, zda nám v cizí organizaci, která nám vlastně nic neříká, dokážou pomoci. Nakonec mi byl doporučen půlroční program s vyšetřením krve a dle mého zdravotního stavu mi p. Poláková připravila jídelníček. Během prvních 3 týdnů jsem zhubla nějakých 5 kilogramů, můj problém byl opravdu v jídelníčku.

Ze začátku jsem se spokojila s několika zdravými recepty doporučenými mou poradkyní, ale pak mně už přestávala chutnat stejná jídla, takže jsem při každé kontrole dostávala nové rady a vždy jsme se podělily o zkušenosti z vaření a o výborné recepty (např. já osobně mám moc ráda ryby, takže na ně často přišla řeč. Samozřejmě moje poradkyně každou návštěvu kontrolovala můj jídelníček. Dost často jsem tam měla prohřešky, obzvlášť ze začátku. Časem, když váha šla dolů, mně různé brambůrky a tyčinky přestávaly samy od sebe chutnat. Teď už to nejím vůbec. Když si něco podobného dám, např. někde na oslavě, tak mě z toho dokonce bolí žaludek.

Během kurzu mi také paní Poláková radila, jak cvičit tak, aby mě to bavilo, snažila se ke mně najít individuální přístup. Moc dobře vím, že jsem byla vybíravá a skeptická klientka a nebylo to se mnou jednoduché, ale má poradkyně pro mě vždy našla nějaký návrh, který by mi vyhovoval. Mnohokrát jsem viděla na internetu různé články o hubnutí, zpevnění těla, ale se Světem zdraví jsem všechny informace dostala pohromadě, nastavené přesně pro mě, mé tělo a mé schopnosti. Vždy jsem dostala maximální péči, pozitivní přístup, hodně pochvaly a to mi pomohlo zhubnout během mého půlročního kurzu 11 kg. Dnes už je to skoro rok po kurzu, můj životní styl se hodně změnil, také mám dalších 6 kilo dole, ale už to ani nedělám schválně, jde to samo. Fyzicky se cítím jako jiný člověk, chodím hodně pěšky. I jako žena jsem velmi spokojená, v obličeji vypadám jinak, ráda si zkouším staré velké věci a pak jsem na sebe ještě víc pyšná. Na začátku kurzu jsem měla džíny vel. 44 a teď mám 38.Chci více informací