Úspory.cz >> Příběh Blanka

Hubnutí je hračka!

Díky nutriční typologii a výživovému plánu na míru. Chci konzultaci

AKCE! Nyní konzultace za 200 KčPlatí na 1. konzultaci.

Pobočky po celé ČR!

Příběh Blanka

Zdravím všechny, kteří se zajímají o možnost trvalého zhubnutí. Za poslední rok se mi podařilo se SZ zhubnout 22kg, proto jsem se rozhodla motivovat i Vás ostatní.

Vždy jsem byla podstatně silnější, než moji vrstevníci, párkrát jsem se pokusila něco zhubnout, jednou se mi to dokonce i podařilo, ale pak se dostavil jojo efekt a kila byla zpět. Ve svých 24letech jsem se dopracovala k hmotnosti 114kg, ale po neúspěšných pokusech jsem už neměla chuť s tím něco dělat.

Potom přišel impuls, který jsem opravdu potřebovala – zdravotní problémy a s tím i doporučení doktorů snížit váhu. Sedla jsem tedy k internetu a našla Svět Zdraví. Po první návštěvě jsem se trošku zhrozila, protože výsledky byly alarmující a tak jsem se pustila do ročního programu, který mi nabídli.

Za pomoci poradkyně jsem se postupně začala nořit do tajů zdravého životního stylu, zjistila spoustu nových informací (nejen o potravinách, ale také o sobě), nastavila si denní režim a přidala jsem samozřejmě pohyb. Pravidelně dvakrát za měsíc jsem docházela na konzultaci a na kontrolu výsledků, což pro mě bylo asi nejpodstatnější, protože vidina další kontroly, mě motivovala k tomu nepolevit. Musím se přiznat, že během toho roku přišla spousta krizových situací a spousta prohřešků, kdy jsem opravdu nedokázala odolat něčemu dobrému, ale s podporou mé poradkyně jsem takové situace zvládla a dnes se cítím báječně.

Reakce mého okolí a pohled na šatník je mi velkou odměnou. Díky SZ jsem zjistila, že to opravdu jde a chtěla bych jim za to moc poděkovat. V hubnutí hodlám dál pokračovat a se svou poradkyní se určitě neloučím.

Blanka Šmídková


Tabulka s výsledky
Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvodu boků
91,5 kg 41 % 42,7 % 7 111 cm 109 cm
-22,6 kg -6,1 % -3,6 % -4 -16 cm -14 cm
Chci více informací