Úspory.cz >> Příběh Ilona

Hubnutí je hračka!

Díky nutriční typologii a výživovému plánu na míru. Chci konzultaci

AKCE! Nyní konzultace za 200 KčPlatí na 1. konzultaci.

Pobočky po celé ČR!

Příběh Ilona

Prostě jsem se už na sebe naštvala. Potkala jsem známé: "Ty jsi pěkná zdravá a kulatá". Nemohla jsem se pořádně ohýbat, zavazovat tkaničky u bot a začaly problémy s dýcháním. Lékaři nenašli žádné zdravotní problémy. To už jsem pochopila, že jsou to přebytečná kila a hlavně tuky.

Jednoho dne jsem v Pardubických listech našla nabídku na konzultaci ve Světě zdraví Pardubice. Řekla jsem si, že zkusím pouze konzultaci. Po zvážení a měření jsem se od specialisty na výživu pana Krejčovského dozvěděla, jak moje tělo vypadá uvnitř. Hrůza a děs: váha 70,7 kg, výška 162 cm, 41% tuku a metabolický věk 79,7 let. Při mém věku o 14 let více a stupeň obezity 111%. To už jsem neváhala ani chvilku. Začala konzultace, která byla velice příjemná, velmi pěkné prostředí a výborný zdravý čaj. Domluvila jsem si jídelníček. Žádné odvažování potravin a počítání kalorií. Pouze potraviny, které jsou pro mne vhodné a nevhodné, a to vzhledem k mým genetickým problémům. Zdravě jíst jsem tedy začala od prosince 2012 a do května 2013 jsem snížila váhu o 12,5 kg. Tuk se snížil o 8,5%, v pase mi ubylo 10 cm a v bocích 4 cm. Ty jsem neměla nikdy žádné. Hlavně velké bříško. Metabolický věk se snížil na 50 let. V květnu na preventivní prohlídce můj lékař dle krevního rozboru zjistil výborný zdravotní stav, všechny hodnoty jsou v normě a on ocenil úbytek hmotnosti.Byla jsem nadšená.

Všechno však úplně bez problémů nebylo. Mohu říci, že jsem prvních 14 dní chtěla vše vzdát a doslova přišla krize. Ne nervová, ale chtěla jsem prásknout nádobím a všeho nechat.

Avšak po 14 dnech jsem měla objednanou další konzultaci, kde byl zjištěn úbytek váhy o 1,20kg i úbytek tuku. Zlepšil se obsah tělesné vody, což je velmi důležité.

Trochu jsem se uklidnila a za podpory specialisty pana Krejčovského pokračovala. Z jídelníčku jsem vyřadila bílou mouku a všechny potraviny, které ji obsahují. Zařadila jsem mouku žitnou, velké množství zeleniny a odpoledne ovoce. Dříve jsem zeleninu skoro nevařila a hrozně málo jsem jedla i syrovou. Vše mně hrozně moc zachutnalo, vařit jiným způsobem jsem se také naučila.

Úspěch se dostavil a nyní vařím i pro švagra, který ve věku 75 let za tuto dobu zhubl také o 12 kg a navíc si srovnal na normu stav kyseliny močové.

Další problém bylo cvičení. Docela nerada cvičím, ale v tu dobu jsem navštěvovala kryokomoru, při lepším počasí i v zimě kolo, procházky a tanec. Poslední problém nastal s oblečením. Vše mně je hrozně velké, hlavně kalhoty a nyní nakupuji s radostí velikost M namísto původní velikosti XL.

Jsem spokojená, pohyblivá, lépe se mi dýchá a každému vřele doporučuji totéž. A proto bych také ráda poděkovala panu Krejčovskému za jeho bezvadný přístup, praktické rady, výběr potravin a vůbec za zřízení centra Svět zdraví v Pardubicích.

S pozdravem

Ilona Kakrdová


Tabulka s výsledky
Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvodu boků
58,9 kg 32,4 % 45,9 % 7 89 cm 96 cm
-11,8 kg -8,8 % -5,2 % -3 -4 cm -5 cm
Chci více informací