Úspory.cz >> Příběh Karin

Hubnutí je hračka!

Díky nutriční typologii a výživovému plánu na míru. Chci konzultaci

AKCE! Nyní konzultace za 200 KčPlatí na 1. konzultaci.

Pobočky po celé ČR!

Příběh Karin

„Ty už zase jíš, a to chceš zhubnout ? Jenom si ještě víc roztáhneš žaludek !" neodpustil si občas podobné poznámky můj přítel, přestože mě ve snaze dosáhnout vysněnou váhu podporoval.

Jmenuji se Karin Toningerová a je mi 41let. O Světě zdraví jsem četla na internetu. Zaujalo mne, jak si nějaká paní pochvalovala hubnutí a podle fotek ji to moc slušelo. Tehdy jsem si řekla:,,Já to chci také." Našla jsem si pobočku v Karviné, domluvili jsme si schůzku a tím můj příběh začíná.

Při vstupním pohovoru, se mne paní Wilčková vyptávala na mé stravovací návyky, co a kdy jím, kde pracuji, zajímal ji pitný režim a měla ještě spoustu jiných otázek. Byla jsem i zvážena a výsledky – katastrofa. Při výšce 157 cm váha 71,1kg, spousta tuku v těle, málo svalů, málo vody atd.

Zpočátku jsem byla skeptická, jestli bude nový jídelníček fungovat, když mám jíst každé 3hodiny, vynechat nevhodné potraviny a zařadit potraviny o kterých jsem nikdy předtím neslyšela.

Hlavu jsem měla plnou informací, ale něco mi říkalo: JDI DO TOHO.

Na dalších kontrolách jsem slyšela od specialistky na výživu p.Hirešové, která se mi potom, až do konce věnovala, kromě pochvaly také spoustu dalších rad, jak vyzrát nad nadbytečnými kilogramy, které nosím sebou.

Tuky relativně v pořádku ( zbavila jsem se 20ks kostek sádla), celkové výsledky jsou mnohem lepší a cítím se výborně. Když Vám lidi kolem říkají: „Sluší ti to," je to ta nejlepší odměna.

Můj přítel rovněž uznal, že tento způsob hubnutí funguje a i od něj nyní často slyším: „Moc ti to sluší."

Takže lidi, pokud chcete, aby Vám bylo lépe, byli jste zdravější, pohyblivější, usměvavější, neváhejte a jděte do SVĚTA ZDRAVÍ. Sami uvidíte, co vše se dozvíte a jak to jde lehce – po všech stránkách se "vylepšit".

Děkuji za všechno paní Ivaně Hirešové.


Tabulka s výsledky
Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvodu boků
65,2 kg 33 % 46,8 % 6 94 cm 104 cm
-5,9 kg -2,5 % -1,4 % -1 -0 cm -0 cm
Chci více informací