Úspory.cz >> Příběh Marcela

Hubnutí je hračka!

Díky nutriční typologii a výživovému plánu na míru. Chci konzultaci

AKCE! Nyní konzultace za 200 KčPlatí na 1. konzultaci.

Pobočky po celé ČR!

Příběh Marcela

Stejně jako řada jiných žen jsem svá poznenáhlu narůstající kila, nabíraná jako povinnou zátěž po čtyřicítce, omlouvala tím, že souvisejí s přibývajícím věkem a bude obtížné, ba nemožné je zase shodit. Služebně starší ženy v okolí zkušeně pokyvovaly hlavou: „Jo holka, s tím se musíš smířit, to přináší věk. Ta kila už těžko shodíš."

Učím na střední škole sídlící v členité historizující budově, kde spletité chodby korunují ještě několikerá schodiště (někdy i točitá). S každým kilem navíc mé klouby začínaly čím dál citelněji počítat každý schod, který jsem musela zdolat. Čím dál častěji mě napadalo, co budu dělat, až mi bude ne padesát, ale šedesát, sedmdesát let. Když to začíná značně bolet nyní, co budu muset snášet pak za bolesti a obtíže?

I můj přeplněný, ale takřka nevyužívaný šatník, mě začínal varovat, že jednoho rána budu stát před problémem, co na sebe. Protože se nevejdu, nedopnu ani nenašťouchám už do ničeho z oblíbených kousků oblečení.

Ve chvíli, kdy moje váha překročila kilogramy, jež jsem vláčela těsně před porodem svých dětí, dozrála jsem konečně k rozhodnutí, že je s tím třeba něco ihned udělat.

Již jsem měla odpověď na otázku, proč chci shodit kila, zbývalo nalézt způsob, jak na to.

V té době mě zaujalo nápadné zeštíhlení naší paní ředitelky během posledních měsíců. Zeptala jsem se jí tedy, jak se jí podařilo tak nádherně zhubnout, a dozvěděla jsem se o Světě zdraví. Zbývalo už jen vzít do ruky telefon a zavolat.

Nyní, po půlroční očistné kůře, lehčí o 12 kilogramů a posílena na sebevědomí i ve svém odhodlání nedopustit už návrat ztracené zátěže, mi nezbývá než poděkovat za péči a trpělivost slečně Mirce Šandlové z pražského Světa zdraví v Dlážděné ulici, která mě provedla úskalími redukce váhy a posílila mě na duchu s úsměvem, bez hladovění a stresu, naopak v pohodě, s optimismem a nešetřící chválou i povzbuzením. Dík a vděčnost tlumočím i za své klouby, krevní oběh, zdravé sebevědomí a neméně od svého manžela a tří dětí.

Zachařová Marcela


Tabulka s výsledky
Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvodu boků
69,3 kg 32,4 % 47,3 % 6 83 cm 99 cm
-10,5 kg -5,1 % -3,1 % -2 -9 cm -8 cm
Chci více informací