Úspory.cz >> Příběh Markéta

Hubnutí je hračka!

Díky nutriční typologii a výživovému plánu na míru. Chci konzultaci

AKCE! Nyní konzultace za 200 KčPlatí na 1. konzultaci.

Pobočky po celé ČR!

Příběh Markéta

Můj příběh začal, když se mi narodila dcera. Celý život se mi změnil, dcera pro mě byla na prvním místě. Vůbec jsem si nevšímala toho, že nepravidelně jím, energii beru z kávy (6krát denně) a sladkostí. V té době jsem nevnímala, že je něco špatně, až když jsem zjistila, že moje konfekční velikost stoupla o dvě čísla. Začala jsem držet různé diety, ale žádná mi dlouho nevydržela. Váha šla stále nahoru. Pořád jsem se uklidňovala, že na tom ještě nejsem tak špatně. Jedna blízka osoba mi však otevřela oči. Nevěděla jsem si rady, jak dál.

Na internetu jsem objevila stránky Světa zdraví a bez váhání jsem se objednala na konzultaci. Na první schůzce jsem se málem propadla studem, jak daleko jsem to nechala zajít. Svět zdraví Beskyd mi přidělil výživovou poradkyni Babetu Linhartovou. Na základě Komplexní nutriční typologie mi vytvořila jídelníček, poradila čemu se mám vyvarovat, jak často pít, jíst a v jakém množství. Velkou motivací pro mě byla moje svatba, která se nezadržitelně blížila.

Můj životní styl se změnil, začala jsem pravidelně jíst, byla jsem plná energie a měla jsem radost, že tolik jím a přitom hubnu. Do svatby jsem shodila 12kg ( cca za 2 měsíce). V pase mi ubylo 14 cm a přes boky 10 cm.

Dokážete si představit, jak jsem musela na své první zkoušce svatebních šatů vypadat? Dneska už se tomu jen směju. Jsem ráda, že se Světem zdraví Beskyd spolupracuji a že jsem se stala motivací pro další lidi, kteří chtějí změnit svůj životní styl.

Markéta Foltýnová


Tabulka s výsledky
Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvodu boků
75,8 kg 33,6 % 47,4 % 3 92 cm 106 cm
-12,9 kg -8,1 % -5,1 % -3 -18 cm -12 cm
Chci více informací