Úspory.cz >> Příběh Martin

Hubnutí je hračka!

Díky nutriční typologii a výživovému plánu na míru. Chci konzultaci

AKCE! Nyní konzultace za 200 KčPlatí na 1. konzultaci.

Pobočky po celé ČR!

Příběh Martin

Dobrý den, jmenuji se Martin a je mi 33let. Do Světa zdraví mě přivedlo brouzdání po internetu. Už nějakou dobu jsem na svém těle pozoroval výsledky špatných stravovacích návyků, které jsem chtěl co nejdříve řešit. Nelíbilo se mi, stále se zvětšující bříško.

Můj každý pracovní den začal snídaní kolem šesté hodiny ráno. Obědem o půl dvanácté a večeří kolem půl páté. Jedl jsem jenom 3x denně. Neznal jsem svačiny a ani žádný pitný režim. Vyhýbal jsem se pravidelné konzumaci ovoce a zeleniny. Večeří jsem doháněl celodenní hladovění. Dopřával jsem si obrovské porce, až do přeplněného bříška. Kávu jsem nezapíjel vodou, tak jsem se zbavoval té málo vody, co jsem v těle měl. Samozřejmě jsem po televizních novinách vyhladověl a hledal jsem něco na mls před spaním. O víkendech to bylo podobné, ale večer podpořené nějakým tím pivem. Navštěvoval jsem pravidelně posilovnu, ale přestávalo mě to bavit. Uvědomil jsem si, že musím začít řešit životosprávu, že to není jenom o cvičení. Chci říct, že jsem to začal řešit v zárodku se měnící postavy.

Troufnu si tvrdit, že jsem před první návštěvou Světa zdraví byl atletické postavy, ale potřeboval jsem poradit, jak si ji do budoucna udržet.

Nechtěl jsem nějakým způsobem redukovat váhu, ale změnou jídelníčku a stravovacích návyků šla i váha dolů a k mému překvapení jenom tuky. Vím, že bez pravidelné návštěvy posilovny to nejde. Teď jím 5x denně, dodržuji pitný režim a večer si na žádnou dobrotu ani nevzpomenu. Nezbývá než poděkovat specialistce Anetě Kuchynkové ze Světa zdraví, která mě měla na starost.

Martin D.


Tabulka s výsledky
Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvodu boků
82,9 kg 15,7 % 57,1 % -4 --- cm --- cm
-8 kg -4,4 % -3 % -2 --- cm --- cm
Chci více informací