Úspory.cz >> Příběh Šárka

Hubnutí je hračka!

Díky nutriční typologii a výživovému plánu na míru. Chci konzultaci

AKCE! Nyní konzultace za 200 KčPlatí na 1. konzultaci.

Pobočky po celé ČR!

Příběh Šárka

Od mala jsem byla sportovně založená a váhu jsem si udržovala tak nějak v normálu. Před 2 lety se mi však stal úraz, který mi sportovní aktivitu radikálně omezil, a kila šla nahoru. Během těchto dvou let jsem přibrala přes 10 kg.

Věděla jsem, že s tím musím něco dělat a hlavně jsem chtěla změnit svůj životní styl. O organizaci Svět zdraví jsem se dozvěděla od kamarádky, která také jeden z programů podstoupila a měla velmi kladné výsledky. Proto jsem se rozhodla tuto metodu redukce váhy zkusit také.

I když jsem tomu moc nevěřila, byla jsem velice mile překvapena. Už od začátku, zdvořilý a obětavý přístup paní specialistky Jany Častové a hlavně její podpora, mě velice motivovala.

Změnou jídelníčku a zvýšením pohybové aktivity kila šla, nad můj údiv, dolů. Ani ne po měsíci jsem si na svůj nový životní styl zvykla a jídelníček teď beru jako rutinní záležitost. Za 2 měsíce jsem zhubla 11,5 kg. Jako studentka VŠ nemám tolik času na přípravu jídla, ale je to o dobrém plánování jídelníčku a sportování. Je vidět, že pokud člověk má pevnou vůli a sám chce se sebou něco dělat, tak to jde. Podpora blízkých je také velmi důležitá. Kdyby se mě teď kdokoliv zeptal o radu ohledně hubnutí, hned bych ho odkázala na nejbližší pobočku Světa zdraví, které jsou rozmístěné po celé republice. A na každé pobočce se setkáte s ochotnými zaměstnanci. Jsem velmi ráda, že jsem se k této výzvě odhodlala a dokázala svůj životní styl změnit.

Šárka Martinů

Chci více informací