Úspory.cz >> Příběh Štěpán

Hubnutí je hračka!

Díky nutriční typologii a výživovému plánu na míru. Chci konzultaci

AKCE! Nyní konzultace za 200 KčPlatí na 1. konzultaci.

Pobočky po celé ČR!

Příběh Štěpán

Rád bych alespoň tímto krátkým dopisem poděkoval nutriční poradkyni Pavlíně Cermanové z Liberecké pobočky Světa zdraví za pomoc, motivaci, přístup a vedení při mé redukci hmotnosti.

Chtěl jsem napsat svůj příběh o setkání se Světem zdraví a hledal jsem inspiraci v příbězích jiných. Zjistil jsem, že naše osudy jsou v mnohém podobné. Prakticky každý z nás dojde k poznání, že není schopen, byť vybaven vůlí a odhodláním, odpomoci si sám od nadbytečných kilogramů. Někoho pečlivé hledání a jiného šťastná náhoda zavede do bílo-zelených prostor s usměvavými a příjemnými lidmi, nesoucích znak Světa zdraví.

Já hledal pečlivě a dlouho a před domluvenou první konzultací jsem byl dost nervózní. Díky mé poradkyni Pavlíně Cermanové jsem brzy poznal, že nervozita není na místě. Na dalším sezení jsem obdržel vytištěné pokyny a rady, jaké, kdy a jak upravované potraviny mám jíst. Pravdu řečeno, neměl jsem až tak velké problémy se přizpůsobit.

Jím teď kvalitnější potraviny než jsem jedl a našel jsem i spoustu surovin, ze kterých se dají uvařit velmi chutná a hlavně dietní jídla. Koupil jsem si krokoměr a začal jsem chodit více pěšky. Dříve jsem raději čtvrt hodiny čekal na autobus, než bych deset minut šel. Dnes chodím do práce i z práce a o sobotách a nedělích podnikáme dlouhé výlety do hor.


Tabulka s výsledky
Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvodu boků
95,2 kg 15,6 % 61,8 % - 97 cm 111 cm
-16 kg -11,4 % -8,4 % - -5 cm -11 cm
Chci více informací