po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Slevy >> Tipy na výlet - státní svátek 28. září

Aktuality

Tipy na výlet - státní svátek 28. září

Slevy Den české státnosti tradičně slavíme 28. září. Nejde sice původně o svátek veselý (ten den se připomíná zavraždění Václava I), nicméně každého pracujícího i školáka potěší, že je ten den volno. Úmorná vedra ustoupila a pokud zrovna neprší, je venku příjemná teplota na to někam vyrazit a pobavit se.

Kam tedy 28. září vzít rodinu či přátele? Máme pro vás několik tipů!

 

České Buďějovice

Památky zahradního umění jsou skvělou volbou na rodinný výlet. Pokud vás fascinují rozlehlé zahradní komplexy plné labyrintů, okrasných keřů vytvarovaných do rozličných tvarů a detailně zpracovaná jezírka a fontány, je tato výstava, umístěná přímo v centru Českých Budějovic, právě pro vás.

Brno

Doba ledová nebyla žádná procházka růžovým sadem, avšak její atmosféru vám nabídne unikátní výstava Giganti doby ledové v areálu nákupního centra Královo Pole. Modely šavlozubých tygrů či mamutů v životní velikosti včetně instalace lovících neandrtálců jsou poučnou zábavou na den volna.

Praha

Sváteční den můžete prožít akčně – třeba na festivalu VŠEFEST, který organizují studenti Vysoké školy ekonomické v Praze. Kromě studentských kapel se můžete těšit například na filmové melodie v podání školního orchestru, finanční hru Cashflow zóna a spoustu dalších kratochvílí. Sedět u televize prostě nemá smysl!

Olomouc

Vlastivědné muzeum v Olomouci v současnosti pořádá opravdu ojedinělou výstavu děl Andyho Warhola, slovensko-amerického umělce a průkopníka pop-artu, jednoho z nejdůležitějších představitelů moderního umění. K vidění budou jeho slavné obrazy Marilyn Monroe, Campbellových polévek a další vzácná díla. Poznejte trochu jiné umění.

Pokud hledáte více inspirace a další tipy na výlety, podívejte se na aktuální nabídku slevových zájezdů na našem webu Úspory.cz, kde najdete vše na jednom místě!

 

 

Štítky: rady a tipy na úspory | tipy na cestování |

5
0
5
Hodnocení článku:

Podobné články

28. říjen 2016: Navštivte úchvatná místa české historie

19. 10. 2016

Podzimní měsíce nás mimo jiné potěší i několika státními svátky. Ten nejbližší nás čeká 28. října při příležitosti oslavy Dne vzniku samostatného Československa. Někteří plánují prodloužený víkend na chalupě, jiní se těší na zajímavé akce, které se v tento slavnostní den konají.

Celá aktualita

Tipy na podzimní aktivity

6. 10. 2016

Léto je sice definitivně pryč, ale to neznamená, že tím končí veškerá zábava.

Celá aktualita

Není sleva jako sleva – jak poznat kvalitní slevový portál?

31. 8. 2016

Na slevových portálech můžete najít za výhodnou cenu téměř cokoli – od zájezdu, přes večeři pro dva až po kafe v kavárně. Většinou se při výběru slevy asi nespálíte a nanejvýš budete s koupeným zážitkem jen trochu méně spokojeni. Někdy se však vyplatí před impulzivním nákupem čehokoli zlevněného trochu myslet a použít Google.

Celá aktualita

Pub crawl - skvělá zábava při dovolené ve městě

19. 8. 2016

Výlet do ciziny a především do nějakého většího města je vždy skvělý zážitek. Kultura, historie, architektura, to vše podtržené nezaměnitelnou atmosférou. Kromě toho máte šanci potkat spoustu nových lidí, a mít tak přátelské vztahy v případě, že byste se do dané lokality znovu vraceli. Takové přátelství je výhodné v tom, že pokud budete potřebovat poradit či pomoci, budete vědět, že se můžete obrátit třeba na místního nebo někoho, kdo se jednoduše vyzná.

Celá aktualita

Tipy na road-trip po Evropě

16. 8. 2016

Vyjet s partou přátel na výlet po Evropě je nezapomenutelný zážitek. Dnes už jsou road-tripy oblíbeným druhem dovolené a ať už pojedete autem, karavanem nebo třeba vlakem, v každém městě je rozhodně co zažít. Pokud chcete z takového výletu vyždímat co nejvíce, určitě se vám budou hodit naše rady, které oceníte i v budoucnu.

Celá aktualita

Internet jako zdroj levných nákupů. Pozor ale na rizika

4. 7. 2016

Možnosti nákupů na internetu jsou téměř nekonečné, mnoho lidí však potěší, pokud vytouženou věc navíc nakoupí se slevou. Zejména v případě wellnes center a restaurací se téměř zdá, jako by sleva byla pro jejich provozovatele jediným vhodným marketingovým nástrojem. Zákazník však využitím slevových portálů rozhodně vydělá.

Celá aktualita

Dovolená na Moravě? Stojí za to!

24. 6. 2016

Hodně z nás volí relaxaci v naší malebné kotlině a je poměrně zvláštní, že byl tento trend v minulosti dosti přehlížen. Je pravda, že Česká republika nemá moře, zato má spoustu dalších nádherných míst. Výhodou je, že nemusíte sahat hluboko do kapsy a všude vám budou rozumět. Pokud jste z Čech, co takhle zkusit Moravu?

Celá aktualita

Krása se slevou. Jaké zákroky plastické chirurgie jsou nejžádanější?

20. 6. 2016

Konečně se k nám vrátily slunné dny a teplé večery. Pro mnohé ženy je toto období stresujícím faktorem, jelikož méně ošacení odhalí nedokonalosti na kráse. Ne vždy pomůže cvičení, diety či důkladná péče. Proč nevyužít plastickou chirurgii, která dokáže zázraky? Obzvláště, když i renomované kliniky nabízí zákroky se slevou.

Celá aktualita

1 2 3 »