po – pá 9:00 – 17:00
730 190 504
Úspory.cz >> Pojištění >> Povinné ručení

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Právní pomoc poškozeným při dopravních nehodách

ZDARMA

Pomoc právníka s bohatými zkušenostmi s autonehodami, který pro Vás od pojišťovny získá maximální odškodné. Tuto službu v hodnotě 1 490 kč ročně máte ke každému sjednanému povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění zcela ZDARMA!

Chci ušetřit
Bonus
Akce

Ke každému povinnému ručení Vám přidáme poukaz na nákup na Mall.cz v hodnotě 100 Kč a navíc Vám v případě nehody naši specializovaní právníci zdarma pomohou získat od pojišťovny viníka maximum peněz, na které máte nárok.

Tip!
Nejlepší cenu povinného ručení získáte, pokud si sjednáte u jedné společnosti zároveň i havarijní pojištění. Zaškrtněte při vyplňování formuláře tuto variantu a přesvědčte se sami.

Získejte nejlevnější povinné ručení

Na povinném ručení ušetří 85% řidičů. Kolik ušetříte Vy?

Většina českých řidičů platí za povinné ručení víc, než je nutné. Porovnejte si s námi ceny povinného ručení a ověřte si, zda byste nemohli ušetřit právě Vy!

Po kliknutí na tlačítko níže pro Vás na míru srovnáme nejlepší nabídky na trhu. Vámi zvolené povinné ručení si pak s naší pomocí můžete zdarma uzavřít. Ihned obdržíte e-mailem zelenou kartu a originál budete mít další pracovní den v poště.

Ke srovnání si prosím připravte:

  • malý nebo velký technický průkaz

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 528 000 domácností!

Chci levnější povinné ručení

Jak ušetřit za povinné ručení na motocykl? Zkuste sezónní pojištění

25. 5. 2016

Také majitelé motocyklů se nevyhnou sjednání povinného ručení. Na rozdíl od auta však na motocyklu v našich končinách nejspíš nejezdíte po celý rok a váš stroj přes zimu odpočívá v garáži. Proč tedy za toto období povinné ručení platit?

Celá aktualita

Nejde jen o počet bodů. Kdy vám policie zabaví řidičák okamžitě?

1. 5. 2016

Bodový systém jistě přispěl k lepšímu chování řidičů na silnicích. Skutečnost, že k odebrání řidičského průkazu je potřeba nastřádat přestupky za dvanáct bodů. Policie vám ale může řidičák odebrat v některých případech ihned. Kdy? Pozor je nutné dávat hlavně na rychlost.

Celá aktualita

Může z povinného ručení získat peníze i viník?

23. 12. 2015

Nemusí jít hned o velkou nehodu. Někdy stačí ťuknout do sousedního auta při parkování a škoda může vzniknout na obou autech. Poškozený náhradu za způsobenou škodu získá z viníkova povinného ručení. Viník však bez havarijního pojištění nedostane ani korunu. Nebo ano?

Celá aktualita

Vybíráte si povinné ručení? Dejte si pozor na nízké limity plnění

6. 11. 2015

Zákon o pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla stanovil minimální limit pojistného plnění na částce 35 milionu korun za újmy na zdraví či životě a 35 milionu korun za škody na majetku. Pojišťovny však upozorňují, že při současných podmínkách a cenách mohou být i tyto částky nízké.

Celá aktualita

Povinné ručení online

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, kterému se běžně říká povinné ručení, slouží především k pokrytí škod, jež způsobí provozovatel vozidla třetím osobám. Toto pojištění je povinné a jeho podmínky upravuje zákon č. 168/1999 Sb., který říká, že povinné ručení musí být uzavřeno pro každé vozidlo, které je provozováno nebo ponecháno na pozemní komunikaci. To znamená, že se povinné ručení týká kromě osobních automobilů také nákladních automobilů motorek, vozíků, traktorů a dalších vozidel, která se vyskytují na silnicích a která tím pádem mohou způsobit dopravní nehodu. V případě dopravní nehody jsou hrazeny škody zaviněné majitelem, tj. pojistníkem, nebo řidičem vozidla.

Povinné ručení vzniká uzavřením pojistné smlouvy. Jeho výše se pak odvíjí např. od kategorie vozidla (auto, motocykl,…), objemu motoru, stáří vozidla, účelu použití vozidla, věku, bydliště a celkového předcházejícího škodného průběhu pojištění odpovědnosti pojistníka, což v praxi znamená, že řidiči, kteří jezdí bez nehod, zpravidla dostanou od pojišťoven při sjednání povinného ručení slevu. Po uzavření pojistné smlouvy získá pojistník tzv. zelenou kartu, která slouží jako doklad o tom, že má vozidlo pojištěno.

Zákonné pojištění vozidel si můžete sjednat buď v konkrétní pojišťovně, nebo online. Výhodou sjednání povinného ručení online je možnost srovnání nabídek pojišťoven s povinným ručením a také nižší ceny. Díky naší online kalkulačce můžete nabídky porovnat a vybrat si tak to nejlevnější nebo pro Vás nejvýhodnější povinné ručení.

K povinnému ručení můžete stejně snadno a výhodně získat i havarijní pojištění. Pokud totiž sjednáte oba typy pojištění současně a u stejného poskytovatele, získáte mnohem výhodnější cenu i podmínky.

Chci levnější povinné ručení

• Platný občanský průkaz

• Malý a velký technický průkaz vozidla

• Řidičský průkaz

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 528 tisíc českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

  • Vyplníte jednoduchý formulář
  • Vyberete si z přehledného seznamu nabídek
  • Doplníte chybějící informace, případně Vám pomůže náš makléř na telefonu
  • Již ten samý den Vám zašleme Vaši zelenou kartu a smlouvu

Zelená karta ihned

Zelenou kartu Ihned e-mailem Originál obdržíte zítra poštou

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 356 tisíc spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

)