Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Presto půjčka od UniCredit Bank

PRESTO půjčka od UniCredit Bank

Výhodné úrokové sazby u půjček už od 30 000 Kč Chci získat půjčku online

Úrok od 5,6 % p.a.

Základní informace
 • 30 000 – 500 000 Kč
 • Splatnost 12 až 84 měsíců
 • Výhodná úroková sazba od 5,6 %
Výhody
 • Bez poplatku za vedení účtu
 • Okamžité čerpání půjčky
 • Do 250 000 Kč bez spolužadatele
Užitečné informace
 • Předčasné splacení půjčky zdarma
 • Možnost pětkrát odložit splátky
 • Možnost pojištění schopnosti splácet

„Při zřizování půjčky od UniCredit jsem měla dojem, že se mi banka snaží splácení půjčky celkově usnadnit. Líbila se mi možnost odložit si splátky i pojistit si schopnost splácet.“

Anna P.
Písek
5.9.2014

„Vyřízení půjčky proběhlo rychle a bez nutnosti hledání spolužadatele. Když jsem asi v půlce splácení zdědil nějaké peníze po dědovi, mohl jsem zbytek půjčky ihned zdarma splatit.“

Milan L.
Beranov
31.7.2014
AKCE
NOVÝ SMARTPHONE ZDARMA PŘI UZAVŘENÍ PRESTO PŮJČKY. Půjčte si minimálně 200 000 Kč s uKontem a pojištěním úvěru alespoň na 72 měsíců a dostanete k Presto půjčce mobilní telefon Huawei P9 lite Dual SIM zcela ZDARMA jako dárek.

Unicredit bank Presto půjčka

UniCredit Bank Vám půjčí již od 30 000 Kč

PRESTO Půjčka je neúčelový spotřebitelský úvěr od společnosti UniCredit Bank. S touto půjčkou můžete velmi rychle a jednoduše získat až pět set tisíc korun, které můžete použít úplně na cokoliv.

Co ještě získáte s PRESTO půjčkou:

 • Úroková sazba začínající již na 5,6 % p.a.
 • Možnost ZDARMA odložit na konec splácení až pět plateb.
 • Žádné poplatky za předčasné splacení půjčky

Přesný výpočet Vaší půjčky získáte po kliknutí na tlačítko níže.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 529 464 domácností!

Chci získat půjčku online

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Konsolidace půjček - kde si vybrat?

30. 12. 2016

O půjčkách se říká, že jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Problémy s půjčkami a jejich splácením nejčastěji přináší více půjček a úvěry. Neustále hlídání si termínu pro včasnou úhradu splátky v kombinace s nedostatkem peněz je zárukou stresu, který velmi často vrcholí nemalými finančními nesnázemi. Řešením může být konsolidace. O co se jedná?

Celá aktualita

Půjčky od Unicredit

Presto půjčka od UniCredit Bank Vám půjčí 30 000 Kč až 500 000 Kč doslova na cokoliv a k tomu Vám nabízí velmi výhodnou úrokovou sazbu. Při půjčce do 250 000 Kč nepotřebujete spolužadatele. Úvěr můžete splácet 12 až 96 měsíců, přičemž si v průběhu splácení můžete splátku zdarma až pětkrát odložit. Za předčasné splacení půjčky Vám nebudou účtovány žádné poplatky. Pokud si nejste jistí, zda se Vám bude dařit půjčku úspěšně splácet, můžete se proti neschopnosti splácet pojistit. O půjčku si můžete zažádat online a čerpat ji okamžitě.

Reprezentativní příklad
Výše úvěru 160 000 Kč
Celková výše úvěru 161 500 Kč
Doba splatnosti 60 měsíců
Úroková míra 6,2 % p.a.
Měsíční splátka 3 138 Kč
RPSN 6,8 % p.a.
Celkově zaplatíte 188 691 Kč
Toto sdělení slouží pouze pro informační účely a není návrhem na uzavření smlouvy. Případné uzavření smlouvy za těchto podmínek je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci banky.
Chci získat půjčku online Zkušenosti s půjčkou Presto

• Až pětkrát si můžete odložit splátku a neplatíte ani měsíční poplatek (nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku).

• Předčasné splacení celé půjčky nebo její části bez poplatku.

• Pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika.

• Pro získání úvěru stačí jediná návštěva banky.

• Čerpání okamžitě po podpisu smlouvy přímo na Váš účet.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 529 464 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplňte krátký formulář
 • Připravte si prosím následující dokumenty: občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání, doklad o adrese.
 • Bankéř UniCredit Bank Vás bude kontaktovat v co nejkratší možné době.

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 529 464 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.