po – pá 9:00 – 17:00
730 190 504
Úspory.cz >> Pojištění >> Havarijní pojištění

Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Bonus

Právní pomoc poškozeným při dopravních nehodách

ZDARMA

Pomoc právníka s bohatými zkušenostmi s autonehodami, který pro Vás od pojišťovny získá maximální odškodné. Tuto službu v hodnotě 1 490 kč ročně máte ke každému sjednanému povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění zcela ZDARMA!

Chci ušetřit
Bonus

„Chtěla jsem si být jistá, že budou opravy mého vozu vždy uhrazeny. Srovnání pojištění na Úspory.cz bylo hotové raz dva a smlouvu jsem uzavřela jednoduše po telefonu"

Barbora H.
Praha
2.9.2014

„Díky Úspory.cz jsem ke svému překvapení zjistil, že platím za stejné podmínky o 1 100Kč víc, než bych musel s jinou pojišťovnou. Doporučuji.“

Radek O.
Holešov
11.8.2014
Tip!
Nejlepší cenu havarijního pojištění získáte, pokud si sjednáte u jedné společnosti zároveň i povinné ručení. Zaškrtněte při vyplňování formuláře tuto variantu a přesvědčte se sami.

Získejte nejlevnější havarijní pojištění

S havarijním pojištěním neponecháte nic náhodě!

Havarijní pojištění začíná tam, kde končí povinné ručení. Neponechte nic náhodě a buďte pojištěni pro případ havárie, vandalismu, přírodní pohromy i krádeže vozidla. Díky nám teď zaplatíte za komplexní ochranu vozidla doslova pár korun.

Ke srovnání si prosím připravte:

  • malý nebo velký technický průkaz

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 528 000 domácností!

Chci výhodné havarijní pojištění

Blíží se dovolené: Bezpečné cestování autem

11. 5. 2016

Čas dovolených se blíží a oblíbeným dopravním prostředkem i pro letošní rok zůstane auto. Cestování vlastním autem slibuje svobodu, nezávislost a s tím spojený komfort. Zároveň nese rizika v podobě poruch či nehody. Zapomínat bychom proto neměli na kontrolu stavu vozidla a odpovídající pojištění.

Celá aktualita

SPZ na přání a pojištění krádeže a vandalismu

17. 3. 2016

Po několika letech příprav konečně mohou i čeští řidiči požádat o registrační značku (SPZ) s vlastním vymyšleným textem na přání. Za 10 000 korun můžete na své SPZ mít uvedené jméno, název firmy, oblíbený sportovní klub, jméno psa i čísla. Na silnicích tak lze potkat BATM0BIL, LUCIFER1 a mnoho dalších.

Celá aktualita

Lze získat finanční náhradu při škodě způsobené neznámým pachatelem?

8. 12. 2015

Zjistí-li vlastník na svém vozidle škodu způsobenou neznámým pachatelem, zpravidla ji nenahlásí. Získat náhradu za takto vzniklou škodu je téměř nemožné, a proto se většina poškozených se škodou smíří, a zaplatí ji ze své kapsy. Ne vždy je však získání náhrady nemožné, pokud ovšem víte, jak na to.

Celá aktualita

Nejvíce zvířat zahyne pod koly vozidel na podzim

19. 11. 2015

Vždy s přicházejícím podzimem se rapidně zvýší počet zvěře, která zahyne pod koly vozidel. Pojišťovny uvádí stovky případů poškozených vozidel i desítky případů, které končí těžkým zraněním posádky po srážce s kancem či srnou. Jediným způsobem, jak se srážce vyhnout, je zvýšená pozornost za volantem.

Celá aktualita

Havarijní pojištění online

Havarijní pojištění automobilů je na rozdíl od povinného ručení dobrovolné. I přesto je jednoznačně vhodné si jej sjednat - coby majitele vozu Vás chrání před krádeží automobilu, vandalismem a živelnými pohromami. Taktéž pokrývá škody v případě, že jste viníkem nehody. K základní nabídce havarijního pojištění si můžete vybrat další doplňková připojištění. Mezi ty nejvyužívanější patří asistenční služby (např. odtah vozidla, vyproštění vozidla, pomoc technika nebo zapůjčení náhradního vozidla) či pojištění předního skla.

Havarijní pojištění automobilů a motocyklů se sjednává se spoluúčastí pojistníka na škodě. To znamená, že se s pojišťovnou předem domluvíte, jakou částkou se budete při pojistné události na úhradě škody podílet. Čím je Vaše spoluúčast vyšší, tím je obvykle havarijní pojištění levnější.

Stejně jako povinné ručení si můžete sjednat havarijní pojištění vozidel online a stejně jako u povinného ručení můžete při výběru havarijního pojištění použít naši kalkulačku. Spočítání výše havarijního pojištění Vám tak zabere pouhých pár minut, během kterých vyplníte základní informace o sobě a automobilu, a můžete ihned porovnat nabídky pojišťoven a vybrat nejlevnější havarijní pojištění. Nejvýhodnější cenu získáte, pokud si sjednáte u jedné společnosti zároveň povinné ručení i havarijní pojištění.

Chci výhodné havarijní pojištění

• Platný občanský průkaz

• Malý a velký technický průkaz vozidla

• Řidičský průkaz

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 528 tisíc českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

  • Vyplníte jednoduchý formulář
  • Vyberete si z přehledného seznamu nabídek
  • Doplníte chybějící informace, případně Vám pomůže náš makléř na telefonu
  • Již ten samý den Vám zašleme Vaši smlouvu

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 356 tisíc spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

)