po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> Jihomoravská plynárenská, a.s.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Uspořte
průměrně 3570 Kč ročně již za 1 minutu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Jihomoravská plynárenská, a.s.

Jihomoravská plynárenská, a.s. se řadí mezi součástí velké společnosti zabývající se dodávkami elektrické energie a plynu, již představuje RWE. Jihomoravská plynárenská, a.s. se díky tomuto faktu může spolehnout na velmi silné zázemí prezentované jednou z nejsilnějších společností svého druhu v celé Evropě. Spolu s Jihomoravskou plynárenskou jsou součástí velké skupiny RWE v České republice i Severomoravská plynárenská, Východočeská plynárenská a RWE Energie. Všechny zmiňované společnosti dnes mají v tuzemsku více než 2 miliony zákazníků.

Pole působnosti jihomoravské plynárenské

V současné době působí Jihomoravská plynárenská, a.s. hned v několika krajích České republiky. Domácnostem a také menším či větším podnikům státního či soukromého charakteru dodává tato společnost jak plyn, tak i elektrickou energii. Jedná se tedy především o zákazníky nacházející se ve Zlínském a Jihomoravském kraji. Zapomenout ovšem nelze ani na kraj Vysočina a na kraje Olomoucký, Pardubický a Jihočeský.

Zemní plyn od Jihomoravské plynárenské

Dodávky zemního plynu od Jihomoravské plynárenské jsou spolehlivé a je možné dosáhnout i na celou řadu bonusů v čele se skutečně nízkou cenou za dodávky plynu. Velkou výhodou je ten fakt, že je Jihomoravská plynárenské součástí velké skupiny RWE. Ta totiž svým klientům poskytuje veškerý komfort a servis spojený s kvalitním online ovládáním svého účtu a s celou řadou ostatních bonusových služeb. Už při porovnání na renomovaném srovnávacím portálu uspory.cz je patrné, že se skutečně jedná o jednoho z nejkvalitnějších a nejlevnějších dodavatelů plynu současnosti.

Elektřina od Jihomoravské plynárenské

Do území Jihomoravské plynárenské jsou zařazeny většinou dodávky distribuce elektřiny společnosti EON. Ceníky jak pro domácnosti, tak i pro koncové zákazníky v podobě soukromých podniků nabízejí velmi příjemné ceny. Uspory.cz jednoznačně poukážou na to, že výběr tohoto distributora elektrické energie nebude krokem zpět.

Chci platit méně za plyn