po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Cool Credit půjčka online

Cool Credit Vám půjčí až 10 000 Kč

Vyřízení po internetu do 10 minut Chci získat půjčku online

Peníze do
10 minut

Základní informace
  • 500 Kč – 10 000 Kč
  • Splatnost 1 až 30 dní
Výhody
  • První půjčka až 3 500 Kč
  • Na cokoliv a bez ručitele
Užitečné informace
  • Vyřízeno za 10 minut
  • Možnost prodloužení půjčky o 7, 14 nebo 30 dní.

„Potřeboval jsem půjčit pár tisíc. Nechtěl jsem se ale zaplést s lichváři. Porovnal jsem si půjčky na Úsporách a zvolil jsem si Cool Credit. Byla to dobrá volba. Všem doporučuji!“

Martin Ř.
Benátky nad Jizerou
4.5.2016

„Na Úspory.cz již chodím pravidelně. Rozhodla jsem se zde najít i půjčku, když jsem potřebvala peníze k výplatě navíc. Cool Credit byl ve srovnání dobrou volnou. Peníze jsem měla rychle a vše bylo férové. “

Jana P.
Dobřany
22.4.2016

Jednoduchá půjčka s Cool Credit

Půjčte si u Cool Credit a peníze můžete mít do 10 minut od schválení.

Nebankovní půjčka COOL CREDIT poskytuje rychlé půjčky před výplatou až na dobu 30 dní. Je možné si zažádat o částku od 1000 až po 10 000 Kč. První půjčka je ale možná pouze do 3 500 Kč. Díky bankovním účtům u 8 největších českých bank, Vám půjčí již do 10 minut od schválení. Jedná se tak o jednu z nejrychlejíšch půjček na trhu.

COOL CREDIT navíc půjčuje bez nutnosti mít ručitele či jakékoliv hmotné zástavy. Půjčku lze splatit předem bez poplatků a nebo ji lze prodloužit o 7, 14 nebo 30 dní.

Chci získat půjčku online


Příklady – půjčka Cool Credit
Výše půjčky Splatnost Poplatek RPSN Celkem
1 000 Kč 14 dní 195 Kč 10301 % 1 195 Kč
2 000 Kč 30 dní 490 Kč 1338 % 2 490 Kč
3 000 Kč 10 dní 465 Kč 19142 % 3 465 Kč
3 500 Kč 20 dní 748 Kč 3329 % 4 248 Kč

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 529 464 domácností!

Chci získat půjčku online

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Konsolidace půjček - kde si vybrat?

30. 12. 2016

O půjčkách se říká, že jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Problémy s půjčkami a jejich splácením nejčastěji přináší více půjček a úvěry. Neustále hlídání si termínu pro včasnou úhradu splátky v kombinace s nedostatkem peněz je zárukou stresu, který velmi často vrcholí nemalými finančními nesnázemi. Řešením může být konsolidace. O co se jedná?

Celá aktualita

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016

Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Celá aktualita

Rychlá půjčka Cool Credit

Česká společnost COOL CREDIT, s.r.o. vstoupila na trh s nebankovními půjčkami na podzim roku 2013. Od této doby se zařadila po bok dalších finančních společností, které poskytují na českém trhu krátkodobé nebankovní půjčky. S půjčkou Cool Credit si mohou čeští zákazníci půjčit 1 000 až 10 000 korun s dobou splatnosti na 1 až 30 dní.

Profesionalita, rychlost a férovost

To jsou hlavní tři hesla, kterými si půjčka Cool Credit řídí při každém uzavíraném obchodu. Zákazník a jeho potřeby stojí vždy na prvním místě. Cílem společnosti a potažmo půjčky Cool Credit je zajištění zákazníkovi spokojenosti rychle a především za předem daných, srozumitelných a férových podmínek.

Chci získat půjčku online

• Rychlé podání žádosti – prostřednictvím SMS zprávy, vyplněním online formuláře

• Pevně stanovené poplatky – dle výše půjčky a zvolené lhůtě splatnosti

• Možnost volby lhůty splatnosti

• Půjčka bez nahlížení do registrů dlužníků

• Bez ručitele

• Možnost předčasného splacení

• Není třeba posílat ověřovací poplatek 1 Kč předem na účet


AKCE: První rychlá půjčka pro nové zákazníky zdarma!

- Využijte půjčky před výplatou

- Vždy má pevně stanovený poplatek za zprostředkování půjčky (žádné počítání úroků, RPSN) a dobu splatnosti 7 – 45 dní

- Vyřízení i veškerá další komunikace probíhá prostřednictvím SMS nebo telefonicky

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 529 464 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

  • Vyplníte jednoduchý formulář
  • Počkáte na schválení půjčky
  • Vyplacení půjčky do 10 minut

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 529 464 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.