po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Provident půjčka zkušenosti

Půjčte si s úsměvem od Providentu

Peníze na účet nebo v hotovosi Chci získat půjčku online

Držitel
národní
ceny za společenskou odpovědnost

Provident půjčka

„Mám dvě malé děti a splnit jim všechna přání není v mých finančních možnostech. Občas se však plácnu přes kapsu a něco pěkného jim pořídím. Tentokrát šlo o kola. Už na to mají věk a kolo je užitečná věc. Musel jsem si však vzít půjčku a rozhodl jsem se pro tu od společnosti Provident. Půjčka byla vyřízená za pár hodin a kluci měli z kol velkou radost.“

Petr K.
Příbram
1.7. 2015

„Založil jsem si firmu a potřeboval jsem získat peníze na počáteční investice. Rozhodl jsem si vzít půjčku, ale banka mi půjčit odmítla. Proto jsem si půjčil od Providentu a udělal jsem dobře. Vše bylo vyřízené rychle bez zbytečného protahování a administrativy. Podnikání se mi dobře rozjelo a půjčku splácím bez problémů.“

Jaroslav V.
Modlešovice
20.4. 2015

„Mám malou teprve čtyřletou dcerku, která chodí do školky. Již dlouho si přeje jet s ostatními dětmi na školku v přírodě, ale bohužel jsem na to dosud neměla peníze. Taková školka v přírodě stojí téměř 5 tisíc korun. Loni jsem udělala výjimku, a prostě jsem si na to půjčila peníze. Půjčku jsem si vzala na Uspory.cz a vybrala si tu od Providentu. Teď zvažuji, že to udělám znovu.“

Vendula K.
Kostelany nad Moravou
7.1. 2015

„Před pár týdny se mi těsně před výplatou rozbilo auto. Na parkovišti do něho někdo pravděpodobně vrazil, ale bohužel nemám havarijní pojištění, a proto jsem opravu musela uhradit ze svého. S penězi však vycházím jen tak tak a proto jsem si musela půjčit. Půjčku jsem si vzala od Providentu, přišel mi důvěryhodný. Vše proběhlo v pořádku.“

Helena Š.
Ústí nad Labem
16.4. 2015

„Velmi nutně a rychle jsem potřeboval peníze na uhrazení školného své dcery. Studuje na dobré soukromé škole a studium bohužel není zadarmo a stojí doslova desítky tisíc korun ročně. Na část školného jsem našetřil, ale část jsem si prostě musel půjčit. Nejvýhodnější půjčka pro mě byla ta od společnosti Provident.“

Ondřej T.
Vsetín
11.1. 2015

„Jsem aktivní sportovec a na kole jezdím téměř každý den. Letos nadešla chvíle koupit si nové a hlavně lepší kolo. Nějaké peníze jsem měl našetřené, ale část jsem si prostě půjčil. Nejvýhodnější půjčku jsem našel na stránkách Uspory.cz, které jsou velmi profesionální. Půjčku od spol. Provident jsem měl vyřízenou během pár hodin a již druhý den jsem si nové kolo vezl domů.“

Pavel R.
Křižanovice u Vyškova
29.5. 2015

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Konsolidace půjček - kde si vybrat?

30. 12. 2016

O půjčkách se říká, že jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Problémy s půjčkami a jejich splácením nejčastěji přináší více půjček a úvěry. Neustále hlídání si termínu pro včasnou úhradu splátky v kombinace s nedostatkem peněz je zárukou stresu, který velmi často vrcholí nemalými finančními nesnázemi. Řešením může být konsolidace. O co se jedná?

Celá aktualita

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016

Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Celá aktualita

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 356 tisíc českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny ePojisteni.cz, největšího českého online porovnávače a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.