po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Provident půjčka zkušenosti

Půjčte si s úsměvem od Providentu

Peníze na účet nebo v hotovosi Chci získat půjčku online

Držitel
národní
ceny za společenskou odpovědnost

Provident půjčka

„Mám dvě malé děti a splnit jim všechna přání není v mých finančních možnostech. Občas se však plácnu přes kapsu a něco pěkného jim pořídím. Tentokrát šlo o kola. Už na to mají věk a kolo je užitečná věc. Musel jsem si však vzít půjčku a rozhodl jsem se pro tu od společnosti Provident. Půjčka byla vyřízená za pár hodin a kluci měli z kol velkou radost.“

Petr K.
Příbram
1.7. 2015

„Založil jsem si firmu a potřeboval jsem získat peníze na počáteční investice. Rozhodl jsem si vzít půjčku, ale banka mi půjčit odmítla. Proto jsem si půjčil od Providentu a udělal jsem dobře. Vše bylo vyřízené rychle bez zbytečného protahování a administrativy. Podnikání se mi dobře rozjelo a půjčku splácím bez problémů.“

Jaroslav V.
Modlešovice
20.4. 2015

„Mám malou teprve čtyřletou dcerku, která chodí do školky. Již dlouho si přeje jet s ostatními dětmi na školku v přírodě, ale bohužel jsem na to dosud neměla peníze. Taková školka v přírodě stojí téměř 5 tisíc korun. Loni jsem udělala výjimku, a prostě jsem si na to půjčila peníze. Půjčku jsem si vzala na Uspory.cz a vybrala si tu od Providentu. Teď zvažuji, že to udělám znovu.“

Vendula K.
Kostelany nad Moravou
7.1. 2015

„Před pár týdny se mi těsně před výplatou rozbilo auto. Na parkovišti do něho někdo pravděpodobně vrazil, ale bohužel nemám havarijní pojištění, a proto jsem opravu musela uhradit ze svého. S penězi však vycházím jen tak tak a proto jsem si musela půjčit. Půjčku jsem si vzala od Providentu, přišel mi důvěryhodný. Vše proběhlo v pořádku.“

Helena Š.
Ústí nad Labem
16.4. 2015

„Velmi nutně a rychle jsem potřeboval peníze na uhrazení školného své dcery. Studuje na dobré soukromé škole a studium bohužel není zadarmo a stojí doslova desítky tisíc korun ročně. Na část školného jsem našetřil, ale část jsem si prostě musel půjčit. Nejvýhodnější půjčka pro mě byla ta od společnosti Provident.“

Ondřej T.
Vsetín
11.1. 2015

„Jsem aktivní sportovec a na kole jezdím téměř každý den. Letos nadešla chvíle koupit si nové a hlavně lepší kolo. Nějaké peníze jsem měl našetřené, ale část jsem si prostě půjčil. Nejvýhodnější půjčku jsem našel na stránkách Uspory.cz, které jsou velmi profesionální. Půjčku od spol. Provident jsem měl vyřízenou během pár hodin a již druhý den jsem si nové kolo vezl domů.“

Pavel R.
Křižanovice u Vyškova
29.5. 2015

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 356 tisíc českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny ePojisteni.cz, největšího českého online porovnávače a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.