Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Půjčky bez registru - zkušenosti

JEDNODUCHÉ POROVNÁNÍ PŮJČEK ONLINE

Chci srovnat nebankovní půjčky

Půjčky bez registru zkušenosti

„Nedávno jsem řešil menší finanční problémy. Šlo pouze o pár tisíc korun, k mé hypotéce mi ale díky nahlížení do registru nikdo nechtěl půjčit. Peníze jsem však získat musel. Vzal jsem si tedy půjčku na Uspory.cz. od jedné ze společností, které do registru nenahlížejí. Půjčku jsem zvládl splatit další měsíc a mé problémy tak byly vyřešené opravdu rychle. Jsem rád, že vím, na koho se mohu opět obrátit.“

Michael V.
Jihlava
2.7. 2015

„Můj manžel měl zdravotní problémy, kvůli kterým nemohl několik měsíců chodit do práce. Bylo velmi těžké uživit dva lidi z jednoho platu a proto jsem si musela vzít půjčku. V minulosti jsme ale měli se splácením problémy a nikdo nám nechtěl půjčit. Nakonec nás zachránily Uspory.cz s nabídkou půjček, u kterých záznam v registru dlužníků nevadí. Dnes už je naštěstí manžel v pořádku a půjčku jsme bez problémů splatili. Děkujeme!“

Kamila P.
Kladno
25.5. 2015

„Nejlevnější půjčku jsem zatím vždy našla na stránkách Uspory.cz. Stejně tomu bylo i nyní, kdy jsem si zařizovala půjčku na novou ledničku, protože ta původní přestala zničehonic fungovat. Uspory.cz fungují rychle a nepožadují žádné zbytečnosti. Našla jsem tu vhodnou půjčku i když jsem měla záznam v registru.“

Zdeňka A.
Kolín
7.8. 2015

„Neměl jsem tušení, že vyřízení půjčky může být tak snadné, zvlášť se záznamem v registru dlužníků, který bohužel mám. Nedávno jsem si potřeboval půjčit jen 5 000 korun a narazil jsem na stránky Uspory.cz. Za pár minut jsem byl informován o schválení půjčky a peníze jsem na účtu měl ještě týž den.“

Ladislav Č.
Lutopecny
29.3. 2015

„Půjčku jsem potřebovala na uhrazení školného na jazykové škole. Jelikož nemám pravidelný příjem, dostala jsem se v minulosti několikrát do skluzu se splátkami a bála jsem se, že kvůli tomu už žádnou půjčku nedostanu. Kupodivu jsem ale se získáním půjčky neměla žádný zásadní problém. Nejlepší půjčku jsem našla na stránkách Uspory.cz, díky kterým jsem měla peníze k dispozici již následující den.“

Vendula K.
Ostrov
20.7. 2015

„Starám se o sebe již od 18 let. Zvládla jsem i studium na vysoké škole, i když to bylo velmi náročné. Studovat a zároveň pracovat není jednoduché. Občasné finanční výpadky jsem řešila drobnými půjčkami. Některé ozkoušené společnosti mi ale odmítly půjčit když jsem získala záznam v registru dlužníků... Nyní jsem objevila jiné a kupodivu ještě výhodnější na Uspory.cz, kde mi půjčí bez problémů.“

Ivana L.
Orlová
26.6. 2015

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 356 tisíc českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny ePojisteni.cz, největšího českého online porovnávače a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.