po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Půjčky bez registru - zkušenosti

JEDNODUCHÉ POROVNÁNÍ PŮJČEK ONLINE

Chci srovnat nebankovní půjčky

Půjčky bez registru zkušenosti

„Nedávno jsem řešil menší finanční problémy. Šlo pouze o pár tisíc korun, k mé hypotéce mi ale díky nahlížení do registru nikdo nechtěl půjčit. Peníze jsem však získat musel. Vzal jsem si tedy půjčku na Uspory.cz. od jedné ze společností, které do registru nenahlížejí. Půjčku jsem zvládl splatit další měsíc a mé problémy tak byly vyřešené opravdu rychle. Jsem rád, že vím, na koho se mohu opět obrátit.“

Michael V.
Jihlava
2.7. 2015

„Můj manžel měl zdravotní problémy, kvůli kterým nemohl několik měsíců chodit do práce. Bylo velmi těžké uživit dva lidi z jednoho platu a proto jsem si musela vzít půjčku. V minulosti jsme ale měli se splácením problémy a nikdo nám nechtěl půjčit. Nakonec nás zachránily Uspory.cz s nabídkou půjček, u kterých záznam v registru dlužníků nevadí. Dnes už je naštěstí manžel v pořádku a půjčku jsme bez problémů splatili. Děkujeme!“

Kamila P.
Kladno
25.5. 2015

„Nejlevnější půjčku jsem zatím vždy našla na stránkách Uspory.cz. Stejně tomu bylo i nyní, kdy jsem si zařizovala půjčku na novou ledničku, protože ta původní přestala zničehonic fungovat. Uspory.cz fungují rychle a nepožadují žádné zbytečnosti. Našla jsem tu vhodnou půjčku i když jsem měla záznam v registru.“

Zdeňka A.
Kolín
7.8. 2015

„Neměl jsem tušení, že vyřízení půjčky může být tak snadné, zvlášť se záznamem v registru dlužníků, který bohužel mám. Nedávno jsem si potřeboval půjčit jen 5 000 korun a narazil jsem na stránky Uspory.cz. Za pár minut jsem byl informován o schválení půjčky a peníze jsem na účtu měl ještě týž den.“

Ladislav Č.
Lutopecny
29.3. 2015

„Půjčku jsem potřebovala na uhrazení školného na jazykové škole. Jelikož nemám pravidelný příjem, dostala jsem se v minulosti několikrát do skluzu se splátkami a bála jsem se, že kvůli tomu už žádnou půjčku nedostanu. Kupodivu jsem ale se získáním půjčky neměla žádný zásadní problém. Nejlepší půjčku jsem našla na stránkách Uspory.cz, díky kterým jsem měla peníze k dispozici již následující den.“

Vendula K.
Ostrov
20.7. 2015

„Starám se o sebe již od 18 let. Zvládla jsem i studium na vysoké škole, i když to bylo velmi náročné. Studovat a zároveň pracovat není jednoduché. Občasné finanční výpadky jsem řešila drobnými půjčkami. Některé ozkoušené společnosti mi ale odmítly půjčit když jsem získala záznam v registru dlužníků... Nyní jsem objevila jiné a kupodivu ještě výhodnější na Uspory.cz, kde mi půjčí bez problémů.“

Ivana L.
Orlová
26.6. 2015

Čechy vyjdou Vánoce v průměru na 8 000 korun, za dárky plánujeme utratit o něco méně než vloni

22. 11. 2016

Češi se chtějí vyhnout vánočnímu šílenství a nakupují dárky včas. Do konce listopadu je má doma více než polovina lidí. Za Vánoční přípravy vydáme v průměru 3 600 korun, plánovaná útrata za dárky je letos 4 500, což je o 7 % méně než vloni. Slováky vyjdou vánoční svátky ještě téměř o dva tisíce dráž. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu agentury Ipsos pro nebankovní úvěrovou společnost PROFI CREDIT, kterého se zúčastnilo 1 200 respondentů.

Celá aktualita

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016

Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Celá aktualita

Mikropůjčky s přidanou hodnotou

15. 11. 2016

Mikropůjčky, alias půjčky před výplatou, jsou oblíbeným řešení nečekaného krátkodobého výpadku financí. Pomohou vám překlenout dobu, o kterou se zpozdila výplata nebo zažehnat nečekaný výdaj. Z pravidla se jedná o částky od 500 Kč do 20 000 Kč a potřeba je splatit do 30 dní od vyplacení.

Celá aktualita

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 356 tisíc českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny ePojisteni.cz, největšího českého online porovnávače a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.