po – pá 9:00 – 17:00
735 766 018
Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Zaplo půjčka zkušenosti

Půjčte si peníze od Zaplo ...

... a mějte je na účtu do 15 minut! Chci získat půjčku online

U Zaplo je až 92% schvalovatelnost. Neváhejte!

první půjčkazdarma

Zaplo půjčka

„Minulý měsíc jsem musela zaplatit opravu ledničky, se kterou jsem opravdu nepočítala. Výplata mi měla přijít na účet až za týden. Situaci jsem nakonec vyřešila půjčkou od Zapla, kterou jsem si vzala na Úspory.cz. Mají akci, kdy jsem si mohla půjčit poprvé až 8 tisíc zadarmo. Půjčila jsem si 2000 korun a po výplatě jsem půjčku ihned splatila. Pokud bude potřeba, určitě do toho půjdu znova.“

Vendula P.
Svatý Jan pod Skalou
2.5. 2015

„Potřeboval jsem si rychle půjčit pár tisíc korun a na Uspory.cz jsem našel nabídku na půjčku Zaplo. Půjčku jsem měl na účtu doslova za pár minut a proto tyhle stránky rád doporučím všem, kdo neradi čekají.“

Tomáš R.
Dolní Lutyně
20.5. 2015

„S manželkou jsme slavili 20 let výročí od svatby. Chtěl jsem jí udělat radost a koupit jí nějaký pěkný šperk. Rozhodl jsem se pro zlatý řetízek. Vlastních peněz jsem dost neměl, a proto jsem si vzal menší půjčku. Výhodné podmínky mi nabídlo Zaplo. Manželka nevěřila vlastním očím, měla velkou radost.“

Miroslav P.
Louka u Litvínova
1.8. 2015

„Jsem aktivní člověk a vydělávám průměrné peníze. Kdybych měla stále šetřit, nic bych nezažila. Proti půjčkám tedy nic nemám. Ve svém životě jsem využila dvě půjčky. Poprvé na nové lyže a podruhé na horské kolo. Výši půjčky jsem vždy volila rozumně, a proto jsem nikdy neměla problém půjčku splatit. Obě půjčky jsem si sjednávala přes Zaplo a nemám nic, na co bych si mohla stěžovat.“

Renata V.
Mladá Boleslav
13.7. 2015

„Živím dvě malé děti sama. Bývalý manžel mi přispívá velmi málo, a tak je má situace opravdu těžká. Vypomáhají mi rodiče, ale občas musím řešit nedostatek peněz před výplatou. Někdy mi půjčí rodiče, někdy si vezmu menší půjčku na webu Uspory.cz. Zkusila jsem jich několik, nejčastěji si ale půjčuji u Zaplo. Vyřízené jsou ihned a splatím je vždy z další výplaty.“

Miroslava T.
Nový Jičín
11.4. 2015

„Před pár týdny jsem si potřeboval půjčit peníze. Kamarád mi doporučil Uspory.cz. Byl jsem opravdu překvapen, jak rychle byla má půjčka vyřízená. Poté jsem vlastní chybou zapomněl uhradit jednu splátku, ale ihned jsem to vyřešil ku prospěchu obou stran.“

Roman P.
Ostrava
8.3. 2015

Nedostali jste půjčku? Kde je chyba?

29. 9. 2016

Ať už si chcete vzít půjčku u banky či nebankovní společnosti, může se stát, že vaše žádost bude zamítnuta. Na vině může být buď nějaká chyba v procesu žádosti, nebo nesplnění některé z podmínek poskytnutí úvěru. Jaké jsou nejčastější důvody zamítnutí půjčky?

Celá aktualita

Jak najít díru v rodinném rozpočtu

8. 8. 2016

Stále se vám nedaří vyjít s výplatou a nevíte, kde se vám peníze ztrácí? Najít „díru“ v rodinném rozpočtu může být někdy poměrně těžké. Ukážeme vám, jak svůj rodinný rozpočet můžete snadno zkonsolidovat a najít místo, kde Vám peníze zbytečně utíkají. Chce to ale trochu vytrvalosti.

Celá aktualita

Předčasné splacení úvěru je nyní jednodušší - zejména u hypoték

18. 7. 2016

Nový zákon o úvěru výrazně rozšiřuje práva věřitelů – tedy osob, které mají půjčené peníze. Jednou z hlavních novinek je možnost předčasného splacení úvěru bez velkých sankcí. Jaké máte možnosti, pokud chcete svoji půjčku předčasně splatit?

Celá aktualita

Novela ochrání žadatele o půjčku

14. 6. 2016

Sněmovna na začátku měsíce června schválila novelu zákona o úvěrech, která upravila zákon tak, aby byli dlužníci v lepším postavení vůči bankám.

Celá aktualita

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 356 tisíc českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny ePojisteni.cz, největšího českého online porovnávače a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.