Úspory.cz >> Povinné ručení - AIM pojišťovna

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Povinné ručení - AIM pojišťovna

Povinné ručení se řadí mezi pojistky, které si člověk musí v každém případě uzavřít. Není možné na něj zapomínat, jelikož bez kvalitního povinného ručení nelze užívat motorového vozidla. Pokud člověk provozuje svůj automobil anebo jiné vozidlo a nemá uzavřenou pojistku, vystavuje se poměrně velkému riziku platby pokuty anebo vysokých finančních prostředků v případě dopravní nehody, jíž se zúčastní. Zajímavou volbou je povinné ručení od některé z renomovaných společností. Jednou z nich je určitě i AIM pojišťovna. V současné době povinné ručení AIM pojišťovna nabízí jako jeden ze svých hlavních produktů.

Pojištění u AIM pojišťovny

Výběr pojištění u AIM pojišťovny je velmi pestrý a není problém zvolit si tady pojistku přesně podle vlastního přání. Nejčastěji se jedná o pojištění automobilů, nicméně určitě tento fakt není pravidlem. U AIM pojišťovny si lze zcela jistě uzavřít i pojistku vztahující se na lodě anebo na prodloužení záruky vztahující se ke konkrétnímu zboží či pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou konkrétním člověkem. Povinné ručení AIM pojišťovna řeší inovativní cestou nabídky pojištění přímo na míru, jež je možné zde uzavřít.

Porovnání pojištění dle potřeby

I přesto, že AIM pojišťovna nabízí poměrně výhodné typy pojistek, není problém všechna pojištění porovnat bezplatně v porovnávači pojištění na webu uspory.cz. Za několik minut budete tak mít bezplatně porovnáno několik pojistek a budete si moct online uzavřít tu zcela nejvýhodnější, která bude momentálně k dispozici. Ušetřit se tímto výhodným porovnáním dá i několik tisíc korun ročně.

Chci levnější povinné ručení